اخبار

اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷
تجارت الکترونیک

بزرگترین کنفرانس تجارت الکترونیک اروپا در استانبول

نشست بین‌المللی تجارت الکترونیک فرامرزی در اوراسیا 2018 با حضور هزاران شرکت کننده داخلی و خارجی در استانبول برگزار شد. اجرای برنامه این نشست بین‌المللی را Elif Saygılıer مجری و تهیه کننده سرشناس برعهده داشت.
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷
پروازهای ترکیه

۴۶٪  پروازهای ترکیه از استانبول صورت می‌گیرد

طی ۵ سال اخیر ۴۶ ٪ کلیه پروازهای ترکیه از فرودگاه‌های آتاترک و صبیحه گوکچن استانبول صورت گرفته است.مطابق آمارهای منتشر شده در وب‌سایت مدیریت کل فرودگاه‌های دولتی ترکیه (DHMİ) در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و سه ماه نخست ۲۰۱۸ از خطوط داخلی و خارجی موجود در دو فرودگاه استانبول ۲850734 سفر صورت گرفته است.
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷
توسیا

توسیا : شهر کوچکی که درهای جهان را تولید می‌کند

به گفته متین اِکشی، رئیس اتاق بازرگانی توسیا، صنایع چوب در این شهر پیشرفت زیادی کرده است. وی در مورد پروژه‌ای که به پیشگامی آژانس توسعه آناتولی شمالی به وزارت اقتصاد ارائه شده، چنین گفت: « در راستای حمایت از ترویج توسعه رقابت بین‌المللی، از سوی وزارت اقتصاد حمایت‌های مختلفی می‌شود.
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
تجارت ترکیه

گسترش تجارت ترکیه با کشورهای اطراف خلیج فارس و خاورمیانه

با وجود بحران های دیپلماتیک و درگیری‌های موجود در خاورمیانه و کشورهای اطراف خلیج فارس، تجارت ترکیه در این منطقه به ۵۶/۴ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.  طی سال‌های اخیر بی‌ثباتی‌های سیاسی‌ای در کشورهای مختلف خاورمیانه از جمله سوریه، عراق و یمن به وجود آمده است. این شرایط بی‌ثباتی اقتصادی را نیز به همراه داشته است
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
گردشگری سلامت

بیمارستان‌های ترکیه پر از بیمارانی است که با هدف گردشگری سلامت به این کشور آمده اند

طی سال‌های اخیر ترکیه با ارائه خدمات به بیماران خارجی در سطح جهانی مطرح شده است و امسال از گردشگری سلامت انتظار درآمد ۸ میلیارد دلاری از بیش از ۸۰۰ هزار بیمار دارد.
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
میلیونرهای ترکیه

تعداد میلیونرهای ترکیه از مرز ۱۴۵ هزار نفر گذشت

تعداد سپرده‌گذارانی که در ترکیه رقم سپرده آنان ۱ میلیون لیر و یا بیشتر است، نسبت به سال ۲۰۱۷ با افزایش ۷۰۰۹ نفری به ۱۴۵۹۸۹ نفر رسید.طبق داده‌های نهاد تنظیم و نظارت بانک‌داری (BDDK)، تعداد کل میلیونرهای مقیم داخل و خارج کشور ترکیه در پایان ماه مارس به ۱۴۵۹۸۹ نفر رسیده است.
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
فرودگاه‌های ترکیه

تعداد مسافرانی که از فرودگاه‌های ترکیه استفاده کرده‌اند از جمعیت چین گذشت!

کلیه فرودگاه‌های ترکیه طی ۱۱ سال با پذیرایی از ۱492101719 مسافر توانسته‌اند بیش از جمعیت چین و هندوستان مسافر داشته باشند. فرودگاه هایی که پروازهای مختلف از آن‌ها صورت می‌گیرد در سرتاسر ترکیه تا به امروز از میلیون‌ها مسافر داخلی و خارجی پذیرایی کرده‌اند.
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷
کشتی کروز

حمایت های چند میلیون دلاری ترکیه برای آژانس هایی که مسافران کشتی کروز می‌آورند

پیش‌بینی می‌شود از آژانس‌های درجه A که گردشگران را برای سفر با کشتی کروز به ترکیه می‌آورند، برای امسال، ۱۲ میلیون دلار و برای سال آینده نیز ۱۷ میلیون دلار حمایت شود.
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷
تشخیص سرطان

ترکیه در تشخیص سرطان به رقم ۱۰۰ درصدی دست یافت

دکتر حسین ایلتر، مدیر کل بهداشت عمومی وزارت بهداشت ترکیه، طی سخنرانی‌ای، که در ماه آوریل به مناسبت هفته سرطان داشت، بیان کرد که سرطان در رتبه‌بندی علل مرگ و میر در جهان، بعد از بیماری‌های قلبی- عروقی در جایگاه دوم قرار دارد.
تور مجازی پروژه

برای اطلاع از آخرین قوانین اقامت ترکیه عضو خبر نامه ما شوید

ایمیل شما با موفقیت ثبت گردید