جنگل طلایی

دسترسی آسان    •    شاهکاری در قلب ازمیر    •    چشم‎انداز دریا

بررسی کلی پروژه

بهترین بخش زندگی مان پناه بردن به طبیعت سرسبز ، نفس کشیدن در آبی بیکران آن و یافتن آرامش است. برای این که همه این رنگ های زیبا را یکجا ببینید در نقطه اوج ازمیر با جنگل اختصاصی خود شاهکاری ساخته ایم که در هر نفس ابدیت را تجربه خواهید کرد. ما این مکان را به نحوی طراحی کرده ایم که دسترسی به آن آسان باشد. پروژه آلتین اورمان با ضمانت گروه باتجربه ۳۶ ساله گوردیون برای برآوردن شور و شوق شما ساخته می شود.

ازمیر را می شناسید. همان شهری که در نگاه اول به آن دل داده اید. شهری فوق العاده که با آرامش خاص، فراهم کردن شادی برای شما و شب و روزهای خارق العاده اش شهری شگفت انگیز به شمار می رود. اگر خانه ای در آسمان را در نظر بگیرید و بخواهیم خوشبختی را برایتان به تصویر بکشیم، درست به همین قدر زیبا خواهد بود.

پروژه آلتین اورمان بزرگترین پروژه احداث شده در منطقه بورنووآ واقع در حوزه آلتین داغ خواهد بود. این پروژه با ویژگی مثال زدنی خود داخل شهر ازمیر در توسعه و پیشرفت منطقه نقش پیشگام ایفا خواهد کرد. همچنین با موقعیت نزدیک خود به دسترسی، تجارت، بیمارستان و مرکز شهر توجه مشتریان عزیزی که می خواهند خانه خریداری کنند را به خود جلب کرده است.

موقعیت

بورنووآ ازمیر

شرکت سازنده

شرکت گوردیون

زمان تحویل

2020

شرکت طراحی

شرکت HOK آمریکا

گالری تصاویر

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید

دیگر پروژه‎های مسکونی ایپک اویز

دیگر پروژه‎های مسکونی ایپک اویز