ما این تضمین را به شما می‌دهیم که با خرید خانه در مجتمع مسکونی تریاندا می‌توانید رویای همیشگی خود را زندگی کنید.

سرمایه گذاری پربازده و مطمئن

همان‌طور که اشاره شد، پیشرفت شهر ازمیر از سمت منطقه‌ای است که مجتمع مسکونی تریاندا در آن واقع شده است. بنابراین، طبیعی است که قیمت‌های خانه و زمین این منطقه افزایش چشمگیری خواهد داشت. شما با خرید یکی از واحدهای مجتمع مسکونی تریاندا علاوه بر خرید ملکی ارزنده، می‌توانید سرمایه گذاری پربازده و مطمئنی نیز داشته باشید.
طبیعی است خانه‌ای که شرایط ایده‌آلی داشته باشد، در آینده نیز بهتر فروش خواهد رفت. به علاوه این که شما با خرید از مجتمع مسکونی تریاندا از عرصه و اعیان آن سهم خواهید داشت و این موضوع در پروژه‌های انگشت شماری اتفاق می‌افتد.

آسایش همه جانبه

هر آن چه که تا به حال گفتیم درباره فضای بیرونی مجتمع و محل قرارگیری آن بود؛ اما داخل واحد: فضاهای داخلی واحدهای مجتمع مسکونی تریاندا از بهترین مواد و مصالح ساخته شده است. واحدها نیمه فرنیش هستند و گرمایش آن‌ها شوفاژ و سرمایش اسپیلت است.
واحدها بسیار خوش نقشه و آفتابگیرند و تراس و بالکن‌ها فضای وسیعی دارند. به علاوه این که کل مجتمع دارای بیمه نامه زلزله می باشد. در مجموع، مجتمع مسکونی تریاندا تمام انتظارات شما را از یک مجتمع استاندارد و ایده‌آل برآورده خواهد کرد.

طبیعت چشم‌نواز

کافی است تا پرده را کنار بزنید و از پنجره خانه‌تان به بیرون نگاهی بیندازید. صرف نظر از فضای سبز مجتمع، تا چشم کار می‌کند جنگل و درختان زیتون است. آسمان آبی و پاک نیز زیبایی این چشم‌انداز را دوچندان می‌کند. بسیار کم پیش می‌آید که در چنین طبیعتی، کاملا اصولی امکانات مدرن نیز وجود داشته باشد.
. برای مثال، در حالی که در دل این طبیعت زیبا زندگی می‌کنید، تا دومین بیمارستان بزرگ شهر، ایستگاه مترو و فرودگاه تنها 10 دقیقه فاصله دارید. این دقیقا همان زندگی رویایی‌ای است که مجتمع مسکونی تریاندا به شما وعده می‌دهد.

محیط گرم و صمیمی

طبیعی است که شما با خرید واحدی در مجتمع مسکونی تریاندا در جایی اقامت خواهید داشت که همسایگانی غیر ایرانی دارید. این موضوع ممکن است شما را نگران کند؛ چرا که برقراری ارتباط با فردی که همزبان شما نیستند سخت به نظر می‌رسد. اما نگران نباشید. نخستین چیزی که باید بدانید این است که مردم ترکیه بسیار مهمان نواز، گرم و صمیمی هستند.
آن‌ها نه تنها به شما دید بدی ندارند، بلکه مشتاق به ارتباط با شما هستند. این را با یک بار مسافرت به ترکیه قطعا حس خواهید کرد. فراموش نکنید شما با خرید خانه از دولت ترکیه، یک سرمایه‌گذار خارجی محسوب می‌شوید. بنابراین دیدگاه عموم مردم به شما مثبت و همراه با احترام خواهد بود.
از طرفی، شما تنها خارجی ساکن مجتمع مسکونی تریاندا نیستید. ساکنین این مجتمع از ملیت‌های گوناگون و عموما اروپایی هستند. شما در کوچه پس کوچه‌های مرکز شهر زندگی نمی‌کنید که مدام با مردم محلی در ارتباط باشید. محل زندگی شما مانند یک هتل بین‌المللی است که طبیعتا از نقاط مختلف مسافر دارد. بنابراین، در مجتمع مسکونی تریاندا محیطی گرم و صمیمی را تجربه خواهید کرد.
بد نیست بدانید در مراسم‌های مختلف ساکنین در کافی‌شاپ مجتمع جمع شده، لحظات شاد و مفرحی را در کنار هم می‌گذرانند. برای مثال، در شب سال نوی 2018 برنامه‌های متنوعی در کافی‌شاپ اجرا شد و همسایگان ضمن آشنایی با یک‌دیگر، اوقات خوشی را سپری کردند.

برای اطلاع از آخرین قوانین اقامت ترکیه عضو خبر نامه ما شوید

ایمیل شما با موفقیت ثبت گردید