نسلی که در دل طبیعت رشد خواهد کرد

در خانه های Triyanda Masal برای کودکانتان جوی بمثل قصه ها خلق کرده ایم.چرا که در حیاط های سرسبزوپارک های قابل اعتماد می توانند به راحتی و آزادانه بازی کرده و دوچرخه سواری کنند.نسلی دور از ترافیک ، آلودگی صوتی و هوای آلوده در دنیایی کاملا سالم رشد خواهد کرد.

مکان های داخلی نیز با رنگ های شاد،پنجره های بلند،صدای پرنده ها ،صدای خفیف موسیقی جاز،محیطی شلوغ برای دوستان و خانواده تان و همچنین محیطی کاملا آرام برای آرامش خاطرتان طراحی شده اند.
در Triyanda برای فرار از ورزش هیچ بهانه ای ندارید!وجود زمین بسکتبال،زمین تنیس،مکان هایی مختص پیاده روی و دوچرخه سواری همچنین وجود فضای باز برای انجام تمرینات ورزشی مختلف ، زمینه ی انجام ورزش را برای شما فراهم کرده است. باشگاه فیتنس با مساحتی به ازای ۱۰۰۰متر مربع حائز سونا،اتاق بخار و ده ها حق انتخاب برای آرامش شما مهیا شده است.
افسانه تریاندا به شاهراه های شهر و راههای ارتباطی اصلی فقط در مسافت چند دقیقه ایست . به مراکز خرید ، مجتمع های صنعتی ، فرودگاه ، مجموعه آموزشی و بیمارستان ها خیلی نزدیک می باشد ! برای رفاه حال ساکنین مجموعه همه چیز مد نظر قرار گرفته شده است . علی رغم نزدیکی اش به ایستگاه IZBAN pancar با سرویس های تردد ویژه دسترسی به مجتمع راحت تر صورت می گیرد .

آپارتمان های موجود در Triyanda Masal اولین پروژه ی ساخته شده ی شهر ازمیر میان طبیعت و آب می باشد.این آپارتمان ها واجد استخر رو باز با مساحتی به ازای ۴۵۰ کیلو متر می باشند که با عبور آب این استخر از مقابل هر مجتمع ، در هر ساعت از روز فصول تابستان و زمستان صدای آب آرامش بخش وجودتان خواهد شد.
دارای سالن بدنسازی به مساحت ۱۰۰۰ متر ، استخر ۶۰۰ متر ،استخر کوکان ۵۰ متر ، استخر سر پوشیده ، سونا ،رستوران کافی شاپ ،دوربین مدار بسته ،مهد کودک ، هایپر مارکت ، پارکینگ ، سالن کنفرانس ، سینما ،پیست تارتان برای پیاده روی ، محل بازی کودکان، زمین بازی والیبال و بسکتبال ، نگهبانی ۲۴ ساعته ، دوربین مدتر بسته و..
۷۲% مساحت پروژه از فضای سبز که شامل ۲۰٫۰۰۰ راس انواع گیاهان و درختان تشکیل شده
با استفاده از با کیفیت ترین مواد و مصالح و همچنین با طراحی فوق العاده مدرن در معماری ساختمان و معماری داخلی زندگی راحت و لوکس را برایتان به ارمغان آورده است.

خانه های Triyanda Masal واجد دوربین های مدار بسته مختص کنترل امنیتی سایت و محوطه در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته می باشند.همچنین در هر طبقه از آپارتمان ها دستگاه مخابره برای جویا شدن از میهمانان موجود است.
واحدهای مسکونی مجموعه افسانه تریاندا ، تنها عبارت از خانه های گسترده در زیربنای ۳۰۰۰۰ متری در فضای سبز نمی باشد . فضاهای اجتماعی ، ورزشی ، زمین تنیس ، زمین بسکتبال ، کافه ، مارکت حتی سینمای فضای باز به خودی خود زندگی نوینی را رقم میزند . یک مرکز لذت بخش برای تمام ساعات روز . سبک جدیدی از زندگی برای ارتباط با همسایگان ، حتی اگر بخواهید می توانید در بطن طبیعت مکانی برای آرامش خود فراهم سازید .
تور مجازی پروژه

برای اطلاع از آخرین قوانین اقامت ترکیه عضو خبر نامه ما شوید

ایمیل شما با موفقیت ثبت گردید