صربستان در انتظار سرمایه گذاران ترک می باشد

Dragan Kostic رئیس اتاق اقتصاد بخش پیروت صربستان که به دیدار اتاق بازرگانی ازمیر رفته بود، گفت انتظار دارند سرمایه گذاران ترک در صربستان و به ویژه در منطقه آزاد سرمایه گذاری کنند.

 

صربستان

 

Dragana Tončić رئیس بخش پیروت صربستان و رئیس اتاق اقتصادی پیروت Dragan Kostic و هیئت همراه، به دیدار با اکرم دمیرتاش رئیس اتاق بازرگانی ازمیر رفتند. در این دیدار که کنسول افتخاری صربستان در ازمیر متین آک دوراک هم حضور داشت، Dragan Kostic هدف این دیدار را به ویژه شناساندن منطقه آزاد و توضیح در مورد پتانسیل صربستان بیان کرد. وی گفت منطقه آزاد در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده و گردش مالی منطقه ۹۰۰ میلیون دلار می باشد؛ « از این منطقه ۵۰۰ میلیارد دلار صادرات داریم. در مجموع ۶۵۰۰ نفر مشغول به کار هستند. سرمایه گذاری در این منطقه آزاد به ویژه برای کسانی که خواهان صادرات به روسیه و قزاقستان هستند، منافع زیادی به همراه دارد. با مالیات گمرک صفر درصد می توانند صادرات انجام دهند. چه در منطقه آزاد و چه در خود صربستان منتظر سرمایه گذاران ترک هستیم. صربستان فرصت های بزرگی را برای سرمایه گذاران عرضه می کند.»

دمیرتاش رئیس اتاق بازرگانی ازمیر هم با اشاره به این که صربستان در قلب اروپا واقع شده بیان کرد که این کشور فرصت های بزرگی را برای سرمایه گذاران ارائه می کند. وی افزود: « می خواهیم این فرصت ها را ارزیابی کنیم. در دیدار بعدی شما را با اعضای اتاقمان گرد هم خواهیم آورد. شما نیز امکانات کشور خود را بیان کنید. ما نیز سفر به صربستان را مد نظر قرار خواهیم داد».

منبع : http://www.izto.org.tr/tr/ehaber/type/read/id/4849

برای اطلاع از آخرین قوانین خرید ملک و دریافت اقامت ترکیه در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد

WhatsApp تماس سریع با واتساپ