نمایشگاه عکس به نفع کودکان سرطانی در اتاق بازرگانی ازمیر

نمایشگاه عکس مولانا به نفع کودکان سرطانی متشکل از عکس های رشات بوداک عضو مجمع اتاق بازرگانی ازمیر در سالن نمایشگاه ایتو برگزار شد

رشات بوداک که در دورهمی شکل یافته به سبب نمایشگاه عکس سخنرانی کرد گفت: با هدف حمایت از انجمن کودکان سرطانی این نمایشگاه را برپا کرده است. چراکه از دست دادن یک فرزند نیز مانند آتش سوزانی برای همه ما می باشد. درآمد حاصله از این نمایشگاه به آینده کودکان و همه ما کمک خواهد کرد. به عنوان کانسپت نیز، مولانا را برگزیدم. چون در جهانی که روز به روز به سمت ماشینی شدن پیش می رود، محبت، عشق و صلحی که مولانا نماینده آن است بسیار مهم بوده و امیدوارم همه این ها بر جهان حاکم باشد.»

بِرچین اِدیرنه مسئول روابط عمومی انجمن حمایت از کودکان سرطانی (LÖSEV ) ازمیر همراه با رشات بوداک از اکرم دمیرتاش رئیس اتاق بازرگانی ازمیر و ربیعی آک دوراک رئیس مجمع ایتو به دلیل حمایت هایشان از LÖSEV قدردانی کردند.

ربیعی آک دوراک رئیس مجمع ایتو نیز ضمن تشکر از رشات بوداک گفت: «به دلیل داشتن چنین عضو مجمع با استعدادی مفتخر هستم». وی با اشاره به اهمیت و معنای حمایت از LÖSEV از این نمایشگاه افزود: «از دست دادن یک کودک، به معنای از دست دادن همه کودکان است. همه ما باید اقداماتی علیه این مهم انجام دهیم. دمیرتاش هم با خرید یکی از آثار بوداک از سوی اتاق بازرگانی به نفع LÖSEV در کنار سایر اعضای مجمع که بخش اعظم سایر آثار موجود را خریداری کردند، کمک های مالی به LÖSEV انجام دادند.

منبع : http://www.izto.org.tr/tr/ehaber/type/read/id/4815

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد