ازمیر ، محبوب جدید سرمایه گذاران ژاپنی

در سرمایه گذاری ویژه و استراتژی تبلیغاتی صورت گرفته از سوی آژانس توسعه ازمیر(İZKA) نسبت به ژاپن بیان شده که شرکت های زیادی ازمیر را به عنوان دری به سوی اروپا برای خود انتخاب می کنند.

در بیانه صادر شده از ایزکا، طی ۶ ماهه نخست در ازمیر مجموعا ۲۲۳۷ شرکت با سرمایه گذاری خارجی وجود داشته که بنا به موقعیت این شهر، توزیع طبیعی در آن و استانداردهای بالای عرضه شده برای زندگی، توجه سرمایه گذاران خارجی را توانسته به خود جلب کند.

با اشاره به توجه خارجیان طی اخبار پشت سر هم در رابطه با تمایل آنها برای سرمایه گذاری، گفته شده که ایزکا سرمایه گذاری ویژه و استراتژی تبلیغاتی در حال به کار بردن است که باعث شده شرکت های بسیاری از ژاپن، ازمیر را به عنوان دری به سوی اروپا ببینند. در بیانه اطلاعات مربوط به شرکت هایی که اخیرا تصمیم به سرمایه گذاری در ازمیر و اطراف آن گرفته اند نیز قرار گرفته است. از این رو، غول عظیم صنایع غذایی ژاپن Nippon Ham ، ۶۰٪ سهام شرکت ازمیری Ege-Tav تولید کننده گوشت سفید، Denso Corporation تولید کننده قطعات جانبی خودرو ، ۵۰٪ سهام شرکت DJ Cool که در ازمیر تولید دارد و گروه Toyo Ink نیز ۷۵٪ سهام شرکت DYO از شرکت های تابعه گروه یاشار، تولید کننده جوهر چاپ را خریداری کرده اند.

شرکت Pigeon Corporation در منطقه آزاد Lansinoh اژه، شرکت گروهیDIC ژاپنی Sun Chemical نیز با سرمایه گذاری ۳۰ میلیون دلاری و تاسیس کارخانه در علی آقا آغاز به صادرات جوهر بسته بندی کرده است.

هولدینگ اینجی که یکی از شرکت های پیشگام در مشارکت با ژاپنی ها می باشد، با مشارکت GS Yuasa Corporation تولید مشترک باتری و توافقنامه تحقیق توسعه امضا کردند، شرکت حمل و نقل اینجی هم تصمیم به ادغام با شرکت حمل و نقلYusen Logistics را گرفت. شرکت Yanmar  نیز با افتتاح دفتر منطقه ای از ازمیر به بازار ترکیه وارد شد. در نهایت نیز شرکت Ajinomoto، صنایع غذایی Örgen که از شرکت های تابعه هولدینگ ییلدیز بوده و در ازمیر تولیدی داشتند را خریداری کرد.

در بیانیه به ارزیابی های رئیس هیئت مدیره Pigeon،  Norimasa Kitazawa نیز جا داده شده است. به گفته Kitazawa به دلیل موقعیت و بنادر، ازمیر مرکز توزیع طبیعی بوده و بنابراین گفت که می توان از آن به عنوان قطب استفاده کرده، به منطقه منا (بازار خاورمیانه و کشورهای عربی) از طریق کشور ژاپن جنس فرستاد که در این میان از ازمیر به عنوان پایه استفاده کرد. او افزود در زمینه کیفیت نیروی کار ازمیر بررسی های جدی صورت پذیرفته و در اثر نتایج به دست آمده قانع شده و در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری کار آنها را تسهیل نموده است.

منبع : http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/japon-yatirimcinin-yeni-gozdesi-izmir-294573.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد