ترکیه در زمینه تقاضای انرژی در حال پیشی گرفتن است

به گفته بِرات آلبایراک، وزیر نیرو و منابع طبیعی، ترکیه بعد از چین در رشد تقاضای انرژی در رتبه دوم قرار گرفته است. به دنبال تشکیل حکومت جدید در آلمان نخستین زیارت مقامات عالی رتبه از سوی ترکیه انجام گرفت. بِرات آلبایراک، وزیر نیرو و منابع طبیعی به دلیل تشکیل انجمن بین المللی انرژی در برلین پایتخت آلمان با همتای خود آلتمایر ملاقات کرد. نخستین زیارت مقامات عالی رتبه به دنبال تشکیل حکومت جدید در ۱۴ مارس در آلمان، بین هیئت های دو کشور صورت گرفت.

سپس دو وزیر ملاقات خصوصی با یکدیگر داشتند. سیاست های انرژی و گام هایی که در مراحل بعدی برداشته خواهد شد در دستور کار روابط بین دو کشور قرار گرفت. به دنبال این دیدار خصوصی که حدودا یک ساعت به طول انجامید، برات آلبایراک با همتای خویش مقابل دوربین ها قرار گرفت. آلبایراک گفت: «  خواهان آن هستیم که به ویژه بعد از تشکیل حکومت جدید در آلمان بسیار بیشتر از سال ۲۰۱۷ و واقعی تر، منطقی تر و توسعه در سطحی که به نفع هر دو کشور باشد، روابط خود را پیش بریم. »

از نظر رشد تقاضای انرژی در جهان در رتبه دوم قرار داریم

به گفته وزیر آلبایراک، ترکیه بعد از چین به لحاظ تقاضای انرژی در رتبه دوم جهانی قرار دارد. از آنجایی که به لحاظ بهره وری انرژی تا سال ۲۰۲۳ به بیش از ۱۱ میلیارد دلار نیاز می باشد، با رشد روز افزون ، در رتبه دوم جهانی تقاضای انرژی بعد از چین قرار گرفته ایم.

بین آلمان و ترکیه نیرو محرکه ای وجود خواهد داشت

به گفته برات آلبایراک، کشور آلمان برای ترکیه شریک و همکاری ضروری می باشد. وی افزود همکاری در زمینه های انرژی و اقتصاد در بهبود روابط بین ترکیه-آلمان نقش نیرو محرکه را ایفا خواهد کرد. « در دوره جدید با افزایش همکاری هایمان با آلمان به ویژه در زمینه های انرژی و اقتصاد برای رساندن روابط بین دو کشور به نقطه ای بهتر تلاش خواهیم کرد. »

وزیر نیرو و اقتصاد آلمان پیتر آلتمایر نیز اذعان کرد که تصمیم گرفته اند سیاست های اقتصاد و انرژی را با توان بیشتری ادامه دهند.

در این راستا در سطح هیئت وزیران برای انجمن انرژی ترکیه- آلمان آمادگی هایی انجام خواهد گرفت. از سویی دیگر آلبایراک به عنوان سخنگوی اصلی در مجمع انرژی صحبت خواهد کرد.

منبع : http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/turkiye-enerji-talep-buyumesinde-liderlige-oynuyor-360934.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد