ترکیه در طی ۳ ماه ،صادرات ۳۵ میلیون دلاری به روسیه انجام داده است

طی دوره ژانویه – فوریه ۲۰۱۸ از ترکیه به روسیه با صادرات ۴۵ هزار و ۹۷۳ تن میوه تر، درآمد ۳۵ میلیون و ۲۵۵ هزار و ۸۶۳ دلاری کسب شد.

با صادرات۲۲ هزار و ۶۲۴ تن سیب طی دوره ۳ ماهه سال جاری به روسیه، ۱۷ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۵۵۵ دلار و صادرات ۱۶ هزار و ۴۸۵ تن انار درآمد ۱۲ میلیون و ۹۴ هزار و ۷۵۸ دلار کسب شد. طی ۳ ماه نخست با صادرات ۲۴۱۱ تن گلابی به روسیه ۱ میلیون و ۵۸۲ هزار و ۵۴۰ دلار، صادرات ۸۱۶ هزار تن توت فرنگی درآمد ۱ میلیون و ۶۲۰ هزارو ۷۷۸ دلار، صادرات ۹۸۱ تن انگور درآمد ۹۷۵ هزارو و ۱۸۵ دلار و صادرات ۲۲ تن آلو درآمد ۲۱ هزار و ۴۰۰ دلار کسب شد.

همچنین در این دوره به ارزش ۱ میلیون و ۴۶۰ هزار و ۳۷۸ دلار ، بِه و به ارزش ۳۱۳ هزار و ۲۶۹ دلار صادرات  دیگر انواع میوه ها صورت پذیرفت.

در همان تاریخ از مناطق شرق دریای سیاه به روسیه ضمن صادرات ۳ هزار و ۳۹۸ تن میوه تر درآمد ۲ میلیون و ۵۳۱ هزارو ۷۸۱ دلاری به دست آمد. در صادرات صورت گرفته از منطقه سیب که سال قبل صادراتی نداشته درآمد ۱ میلیون و ۹۷۵ هزار دلار و از انار نیز ۲۲ هزار و ۱۴۹ دلار درآمد به دست آمد.

در همان دوره از منطقه به روسیه صادرات انگور به ارزش ۱۱۵ هزار و ۴۵ دلار، گلابی به ارزش ۱۸۷ هزار و ۹۹۸ دلار و توت فرنگی به ارزش ۲۰۶ هزار و ۴۹۶ دلار، بِه به ارزش ۲۶۷ هزار و ۵۷۷ دلار و دیگر میوه های تازه به ارزش ۸۵۳۴ دلار صورت گرفت.

تنوع محصولات صادره به روسیه روز به روز افزایش می یابد

به گفته رئیس هیئت مدیره انجمن صادر کنندگان کارادنیز شرقی (DKİB) و حامدی گوردوغان نایب رئیس بخش اتحادیه صادرات میوه و سبزی تر، تنوع میوه های تر صادره به روسیه طی دوره ژانویه- مارس ۲۰۱۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش یافته است. گوردوغان ضمن اشاره به پیشرو بودن بازار روسیه در این بخش به افزایش روز به روز تنوع محصولات صادره به روسیه جلب توجه کرد.

 

وی با اشاره به اینکه انتظارات از صادرات بیش از این می باشد افزود: « برای تحویل محصولات طبیعی و تازه ترک به روسیه و به سبب ارسال از طریق سیستم حمل و نقلی سریع، مصرف کنندگان روسی محصولات ترک را بیشتر ترجیح می دهند. امیدواریم بعد این به دنبال حذف محدودیت ها صادرات محصولات ترک به رده های بالاتری دست یابد.

 

منبع : http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/turkiye-rusyadan-3-ayda-35-milyon-dolarlik-ihracat-gerceklestirdi-361091.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد