ترکیه در سال 2018، میزبان 40 میلیون گردشگر خواهد بود

عثمان آییک، رئیس اتحادیه هتل‌داران ترکیه (TÜROFED)، در جلسه گردشگری‌ای که در شهر بودروم برگزار شد، اعلام کرد که با همکاری وزارت فرهنگ و گردشگری با موسسه آمار ترکیه، آمار حوزه گردشگری در سه ماه نخست سال ۲۰۱۸ اعلام شده است. وی گفت: « در مقایسه با سال گذشته، در این حوزه شاهد افزایش ۳۰ درصدی گردشگران هستیم و این وضعیت بسیار خوشحال کننده است. از نظر درآمد نیز پیشرفت خوبی داشته‌ایم و امیدواریم این روند تا پایان سال ادامه یابد. »

مهمانان‌مان بار دیگر شروع به کشف ترکیه خواهند کرد

آییک با اشاره به این که ترکیه در حوزه گردشگری مجددا به روزهای طلایی خود بازمی‌گردد، سخنان‌اش را چنین ادامه داد: « در سال 2014 تعداد گردشگران در ترکیه 40 میلیون نفر بود که امسال دوباره به این رقم دست خواهیم یافت. به همین دلیل امسال را سال مهمی ارزیابی می‌کنیم. در شهرهای استانبول، ازمیر، آنتالیا، بودروم و دیگر نقاط اژه رشد چشمگیر گردشگری را شاهد خواهیم بود. در این زمینه تا به حال کشور انگلستان پیشتاز بوده است و انتظار می‌رود به زودی روسیه نیز در فرستادن گردشگر به ترکیه جایگاه بالایی کسب کند. در مجموع، امسال برای تمام شهرهای ترکیه سال پرباری خواهد بود و بعد از وقفه‌ای دو ساله، ترکیه به جایگاه خود در حوزه گردشگری باز می‌گردد. »

او اضافه کرد: « مهمانان‌مان بار دیگر شروع به کشف ترکیه خواهند کرد. در واقع، موقعیتی که ترکیه از نظر گردشگری دارد بسیار ویژه و در سطح دنیا انگشت‌شمار است. »

عروسی هندی‌ها پتانسیل مهمی به شمار می رود

 

ترکیه

 

به گفته آییک نه تنها گردشگران کشورهای همسایه و نزدیک خواهان بازدید از ترکیه هستند، بلکه گردشگران کشورهای دوردست نیز به صورت مداوم به ترکیه رفت‌وآمد می‌کنند. چین، ژاپن و هندوستان از جمله این کشورها هستند. یکی از پتانسیل‌های گردشگری ترکیه برگزاری عروسی هندی‌ها در شهر بودروم است. هندی‌های بسیاری مایل‌اند مراسم عروسی خود را در این شهر برگزار کنند. انتظار می‌رود در سال‌های آتی این روند افزایش چشمگیری داشته باشد.

موسس شرکت‌های گردشگری Gulet و Magic Life نیز اهمیت پکیج‌های کامل برای گردشگران خارجی را یادآوری کرده، افزود: « این روند باید کاملا به روز شود و پاسخگوی انواع سلیقه‌ها باشد. داشتن پکیج‌های نوین در این راستا بسیار ضروری است. ترکیه در نظر دارد به طور مشخص منطقه آناتولی را در این پکیج‌ها قرار دهد و به طور جدی در زمینه شناساندن شهرهای این منطقه به خارجیان اقدام ‌کند. »

 

منبع : http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/turizmciler-2018de-40-milyon-turist-bekliyor-365824.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد