صنایع ترکیه بالگردهای کره جنوبی را به پرواز در می آورد

در مونتاژ کل بدنه بالگردهای KUH Surion متعلق به صنایع هوا فضای کره جنوبی و نیز قسمت اعظم قطعات تشکیل دهنده بدنه، شرکت های ترک نقش دارند.

شرکت های ترک فعال در زمینه صنایع هوایی، در تولید بالگردهای با اهداف عمومی صنعت هوا فضای کره جنوبی (KAI) مسئولیت های مهمی را ایفا می کنند. در زمینه هلی کوپترهای KUH Surion، مونتاژ بدنه میانی تولید شده توسط شرکت جوشکون اوز و بدنه جلویی تولیدی توسط صنایع هوا فضای ترکیه (TUSAŞ/TAI) در کره صورت گرفت.

نخستین بدنه جلویی در ترکیه تولید شد

در توافقنامه به امضا رسیده بین KAI با SSM در سال ۲۰۰۷، مونتاژ قطعات تولید شده از سوی صنایع هوانوردی Kale، کامپوزیت سازی اپسیلون و کامپوزیت سازی Yüksel توسط TAI صورت گرفته و ساخت  بخش جلویی بدنه بالگردهای KUH در ترکیه آغاز شده است.

کار مونتاژ بخش میانی بدنه بالگردهای KUH نیز در نتیجه اقدامات آغاز شده در سال ۲۰۱۵ ، به شرکت هوایی جوشکون اوز واگذار شد. نخستین مونتاژ بدنه میانی که بخشی از آن توسط شرکت هوایی کاله و بخشی نیز توسط کامپوزیت سازی اپسیلون ساخته شده بود، در ماه فوریه انجام شد.

اینک بخش اعظم آن توسط ترکیه ساخته می شود

بدین ترتیب به غیر از بخش انتهایی بالگردهای KUH، مونتاژ کل بدنه و تولید بخش اعظم قطعات تشکیل دهنده آن توسط شرکت های داخلی ترک صورت می گیرد. قسمت های جلویی و میانی بدنه نیز با انتقال به کره در آنجا مونتاژ می شوند.

شرکت هوا فضای جوشکون سوز در دوره ۱۰ ساله ، بدنه ۶۰ عدد بالگرد با اهداف عمومی را کار خواهد کرد.

تولید بیش از ۱۵۰۰ قطعه

شرکت هوا فضای جوشکون اوز در سال ۲۰۰۶ یعنی یک سال بعد تاسیسش تولید خود را آغاز کرده و با پیشرفتی که به آن دست یافت، تولید بیش از ۱۵۰۰ قطعه را انجام داد. این شرکت در ۲۰۱۲ خدماتی از قبیل جوشکاری، مونتاژ، تلفیق و طراحی و مهندسی را نیز به ساختار موجودش اضافه کرد.

شرکت مذکور با کاربرد روش دقیق ماشینکاری جهت ساخت بدنه هواپیما و بالگرد و قطعات موتور، در منطقه صنعتی سازمان یافته واقع در اسکی شهیر به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع فضای بسته فعالیت می کند.

منبع:

http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/guney-kore-helikopterini-turk-sanayisi-ucuruyor-366373.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد