صادرات منطقه اژه طی دوره ۵ ماهه ۲۳٪ افزایش یافت

توسط مجمع صادرکنندگان اژه (EİB) در بازه زمانی ژانویه- مه صادرات ۲۳٪ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته و به رقم ۵ میلیارد و ۵۶۴ میلیون دلار رسید.

به گفته ژاک اسکی ناز رئيس هماهنگ کننده مجمع صادرکنندگان اژه ، صادرات صورت گرفته از طریق این مجمع طی دوره ژانویه- مه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۳٪ افزایش یافته و با این عملکرد تنها مجمعی شده که توانسته صادراتش را بیش از همه افزایش دهد.

طبق بیانیه صادر شده از سوی EIB در دوره ژانویه- مه ۲۰۱۷ از سوی اعضای مجمع، صادراتی به ارزش ۵۳۵ میلیون دلار صورت گرفته است. در دوره مشابه سال جاری نیز صادرات با افزایش ۲۳ درصدی به ۵ میلیارد و ۵۶۴ میلیون دلار رسید. صادرات ماه مه نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۱۵ درصدی به ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون دلار رسید.

صادرات مجمع صادرکنندگان آهن و فلزات غیر آهنی در ماه مه با افزایش بی سابقه ۱۲۸ درصدی به ۱۳۹ میلیون دلار و صادرات اتحادیه صادرکنندگان پوشاک نیز با افزایش ۱۵ درصدی به ۱۰۵ میلیون دلار رسید. در بیانیه که سخنان ژاک اسکی ناز نیز در آن قرار دارد اعلام شده که به هدف تعیین شده برای پایان سال که ۱۳ میلیارد دلار می باشد، با گام های مطمئنی در حال رسیدن هستند. وی چنین افزود که: با این عملکرد طی دوره ۵ ماهه تنها اتحادیه ای شدیم که میزان صادراتش را تا این حد افزایش داده است. بر این باوریم که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ با رشد صادراتی که ایجاد خواهیم کرد هدفمان را از ۱۳ میلیارد دلار به ۱۴ میلیارد دلار برسانیم.

منبع:

http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/egenin-ihracati-5-aylik-donemde-yuzde-23-artti-368304.html

 

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد