پشتیبانی شورای پژوهشهای علمی و فنی ترکیه( TÜBİTAK ) از دو پروژه در ازمیر

بر اساس بیانیه کتبی منتشر شده از سوی دبیرخانه کل انجمن بیمارستان های دولتی شمال ازمیر، به دنبال پروژه بیوشیمی پزشکی تهیه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی Tepecik در سال ۲۰۱۶ ، پروژه ای در زمینه مغز و اعصاب به TÜBİTAK ارسال شد. تپجیک EAH به سرپرستی پزشک متخصص فاطما دمت آرسلان و ۱۱ محقق شرکت کننده از دانشگاه ۹ ایلول در پروژه « بررسی ژن نشانگرهای تومور هدف که می تواند در پیگیری اثربخشی درمان سرطان رکتوم به کار رود»، از سوی برنامه پشتیبانی پروژه های تحقیق- توسعه TÜBİTAK 3001- مقدمه قبول شد.

کاهش هزینه های درمانی

در توضیحات فاطما دمت آرسلان هدف پروژه چنین بیان شده است: در بیمارانی که تشخیص بیماری سرطان روده داده شده است، علائم پیگیری می تواند شیمی درمانی یا پاسخ پرتودرمانی را پیش بینی کند. وی در رابطه با مقاومت نشانگر ها به مرگ سلولی تومور و شرایط بدون اکسیژن چنین افزود: «چنانچه بتوان نشانگرهایی را که به طور جزئی یا کامل به درمان پاسخ دهد، شناسایی کرد، می توان امکان توسعه و اجرای روش های درمانی جدیدتر با آسیب های کمتر و موثرتر و مختص به شخص را به کار برد. اگر با نتایج به دست آمده شناسایی به طور کامل صورت بگیرد، با پرهیز از درمان جراحی، امکان رویکرد با حفظ عضو ممکن خواهد بود.

پروژه اختلال حرکتی و تستهای نورولوژیکی

در چارچوب حمایت از برنامه TÜBİTAK 3001- مقدمه و تحقیق- توسعه ، تحقیق دیگری که پروژه آن تایید شده در زمینه  اختلالات حرکتی و عصبی- خودایمنی بوده است. در این پروژه به سرپرستی متخصص مغز اعصاب بیمارستان آموزشی و پژوهشی تپجیک دکتر فرای گونش اویاراوغلی گفت: نتایج بدست آمده از تحقیقات در بیماران با اختلال حرکتی، منجر به تایید تشخیص و ارزیابی عینی تاثیرات درمان روی بیماران منجر خواهد شد.

منبع : http://www.trthaber.com/haber/bilim-teknoloji/izmirden-iki-projeye-tubitaktan-destek-330283.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد