توجه زیاد به مناطق تجاری فرودگاه سوم استانبول

در فرودگاه سوم استانبول تقاضای زیادی برای حوزه های اجاره خودرو، داروخانه، آرایشگاه، کادویی، جواهر فروشی، بدل فروشی، محصولات نساجی، اسباب بازی، کفاشی و محصولات مسافرتی وجود دارد.

در فرودگاه جدید استانبول در روند اجاره کردن مغازه های خرده روشی، بخش های فروش تقاضای زیادی به خود جلب می کند. طبق بیانیه صادره از سوی فرودگاه بزرگ استانبول (İGA) ، قرارداد های تجاری این فرودگاه با شتاب هر چه بیشتری منعقد می گردد. این در حالیست که این فرودگاه در حکم ویترین نمایشی ترکیه برای جهانیان بوده و احداث آن با سرعت هر چه تمام تری ادامه دارد و قرار است در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۸ افتتاح شود.

در بیانیه موردی مبنی بر این که در فرودگاه جدید در حوزه غذایی محصولات معاف از گمرک توسط یک مرکز خرید عرضه خواهد شد، ذکر شده است. به غیر از فروشگاه های معاف از گمرک و فضاهای اختصاصی برای صرف غذا ، طبقه مسافران در حال رفت، مسافرین داخلی در حال رفت و طبقه مسافرین وارده به فرودگاه و در مجموع برای مغازه های خرده فروشی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع، دیدارهای مربوطه انجام شده است.

اجاره کردن در حوزه گردشگری به پایان رسیده است

در حوزه مغازه های خرده فروشی به ویژه در بخش کرایه خودرو، داروخانه، آرایشگاه، اشیای کادویی، جواهر فروشی، بدلیجات، محصولات نساجی، اسباب بازی، کفاشی و محصولات مسافرتی تقاضای زیادی دیده می شود. در بیانیه آمده است که برندهایی که در منطقه تجاری واقع در فرودگاه سوم قرار خواهند گرفت تعیین شده اند و در این مورد بسیار انتخابی عمل شده است، در این راستا با در نظر گرفتن وعده مارک مربوطه به مصرف کننده، قدرت برند و ارزش بازاریابی که به فرودگاه جدید خواهد آورد، تصمیم گیری خواهد شد.

همچنین در بیانیه ذکر شده که تقاضای جدی نسبت به مناطق تجاری وجود دارد و این توجه نشانی از اعتماد به ترکیه می باشد. به علاوه در حوزه گردشگری، جابجایی و هتل داری اجاره تمامی بخش ها تکمیل شده، به دلیل مازاد در تقاضا فاز دوم در منطقه تاسیس شده که این مناطق نیز اشباع شده اند. همچنین لیستی از درخواست ها برای مغازه های جواهرفروشی، کفاشی، عینک و ساعت ایجاد شده که در این فهرست نزدیک به ۱۰۰ شرکت ذکر شده اند.

منبع:

http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/istanbul-3-havalimaninda-ticari-alanlara-buyuk-ilgi-355928.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد