سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد دلاری شرکت ژاپنی به مانیسا

Toyo Ink  شرکت تولید کننده مرکب ژاپنی، با سرمایه ی ۳۰ میلیارد دلاری در مانیسا کارخانه تاسیس خواهد کرد.شرکت Toyo Ink که فعالیت خود را در سال ۲۰۱۶ با خرید ۷۵٪ از سهام متعلق به  Dyoinks واقع در منطقه صنعتی سازمان یافته آغاز کرد،

در حال حاضر برای سرمایه گذاری دوم خود در این شهر آماده می شود. این شرکت ژاپنی که ۶۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع زمین خریده، با سرمایه ای ۳۰ میلیون دلاری محصولات جدید از قبیل چسب لمینیت را در بازارهای اروپا، خاورمیانه، غرب آسیا و آفریقا خواهد فروخت. Koji Wada رئیس هیئت مدیره جوهرسازی  Toyo Matbaa طی بیانیه خود اعلام کرده که تصمیم سرمایه گذاری در ترکیه برای آنها جنبه مثبت دارد.

با تصمیم سرمایه گذاری در ترکیه، بار دیگر اعتمادمان را نسبت به این کشور نشان دادیم

Wada با بیان این که با سرمایه گذاری جدید، بازارهای آنها در اروپای شرقی، خاورمیانه، آسیای غربی و آفریقا افزایش خواهد یافت گفت: به عنوان شرکت Toyo Ink مهم ترین دلیل سرمایه گذاری مان در ترکیه، آگاهی از پتانسیل موجود در این کشور می باشد. همچنین در هدف داریم تا پتانسیل کاری مان را افزایش داده و تولیدات بیشتری انجام دهیم. با این تصمیم بار دیگر اعتمادمان را به ترکیه نشان دادیم.  وی افزود در کارخانه واقع در مانیسا، تولید محصولات جدید را آغاز خواهند کرد.

به گفته Wada با سرمایه گذاری جدید ضمن این که محصولات رایج تولید خواهند شد، هم زمان تولید محصولاتی از قبیل چسب لمینت و رزین که جزوی از کار شرکت بوده اما هنوز در ساختار آن تولید نمی شده نیز آغاز خواهد گشت.

اعتماد سرمایه گذاران ژاپنی به ترکیه بالاست

یعقوب بِنِلی مدیر عامل ترک شرکت نیز بیان کرد به زودی احداث کارخانه جدید که صادرات آن به بازارهای جهانی صورت می گیرد، آغاز خواهد شد. وی با بیان این که هدف از خرید زمین به مساحت ۶۲۵۰۰ مترمربع، افزایش ظرفیت فعالیت های در حال انجام و نیز استمرار بهره وری محصولات جدید است گفت: « خریدها و سرمایه گذاری های جدید نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران ژاپنی به ترکیه و بالا بودن انتظاراتشان می باشد. در حال حاضر هنگام بررسی ترکیه و مناطق حومه می بینیم که به منطقه  بالکان ، آسیای شرقی، خاورمیانه و کل قاره آفریقا در حال انجام صادرات از این نقطه هستیم.

هم اینک با صادراتی که به ۲۴ کشور صورت می گیرد هدفمندیم تا در آینده ای نزدیک و به کمک نیروی برخواسته از سرمایه گذاری این تعداد را بیشتر هم کنیم. با سرمایه گذاری جدید قصد داریم نخست فعالیت های تحقیق- توسعه را زیر سقف ساختمان جدیدی به همراه آزمایشگاه ها و تجهیزات بیشتر، ادامه دهیم. در سال ۲۰۱۷ شرکتمان از سوی وزارت علم، صنعت و تکنولوژی به عنوان مرکز تحقیق واقع در موقعیت کنونی تایید شد. با این سرمایه گذاری هم در استخدام به اقتصاد کمک کرده و هم به منظور برآورده کردن اهداف صادراتی کشور ، در انتظار کمک بزرگی هستیم.

 

منبع:

http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/japon-sirketten-manisaya-30-milyon-liralik-yatirim-364033.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد