به گفته آک کایناک مدیر عامل شرکت Candy Hoover : ترکیه برای سرمایه گذاری از چین برتری دارد.

به گفته ثروت آک کایناک مدیر عامل بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی اروپا یعنی شرکت ایتالیایی Candy Hoover ، ترکیه برای سرمایه گذاری دارای برتری نسبت به چین می باشد.

به گفته مدیر ارشد شرکت ایتالیایی Candy Hoover که از بزرگترین شرکت های اروپایی تولید کنند لوازم خانگی به شمار می رود، افتتاح رسمی کارخانه تولید ماشین ظرفشویی که انتقال آن از چین به کشور ترکیه صوت گرفته در ماه اکتبر انجام یافته و فعالیت آن به زودی آغاز خواهد شد. وی گفت تا به امروز سرمایه ای بالغ بر ۷۰ میلیون یورو هزینه شده و ۲۵ میلیون یورو از آن صرف مراکز تحقیق- توسعه گشته است.

وی افزود: مرکز تحقیق و توسعه مان که در سال 2016 افتتاح شد، تنها مرکز تحقیق و توسعه گروه ما در جهان است که توسط وزارتخانه و TUBITAK تأیید شده است . ۲ ماه قبل این در کارخانه تولید ماشین ظرفشویی یک مرکز تحقیق توسعه دیگری را احداث کردیم. اقداماتی از این نوع ادامه خواهد داشت.

اعتماد این گروه به ترکیه کامل است

به گفته آک کایناک ترکیه به لحاظ سرمایه گذاری از چین دارای برتری بوده و این امر با سرمایه گذاری های مضاعف صورت گرفته در آن به اثبات رسیده است؛ وی سخنانش را چنین ادامه داد که : مزایایی از قبیل برتری حمل و نقل، اتحادیه گمرکی،  نیروی انسانی آموزش دیده، امکانات حمایتی فراهم شده از سوی دولت ثابت می کند که ترکیه دارای برتری نسبت به چین می باشد. اعتماد گروهمان نسبت به ترکیه کامل می باشد.

انتقال کارخانه از چین به ترکیه نیز مهمترین اثبات این قضیه است. در حالی که همه در چین سرمایه گذاری می کنند، ما سرمایه گذاری مان را به ترکیه منتقل کردیم. سرمایه گذاری ها با رشد ادامه خواهد داشت. برای کارخانه ماشین لباسشویی نیز برنامه سرمایه گذاری جدیدی در ترکیه و البته در اسکی شهیر داریم.

آک کایناک با ابراز این که خواهان استمرار برتری مالیات بر ارزش افزوده در حوزه لوازم خانگی بوده اما با این حال خواستار اهمیت دادن به تفکیک اجناس می باشد چنین افزود: دستیابی به مزیت مالیات بر ارزش افزوده (ÖTV ) برای محصولات با بازده انرژی بالا، نظر مشترک این صنعت می باشد.

برچسب ها: لوازم خانگی، ایتالیا، کارخانه، چین، مالیات بر ارزش افزوده

منبع:

 http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/candy-hoover-ceosu-akkaynak-turkiye-yatirim-acisindan-cine-gore-daha-avantajli-366382.html

 

 

ایپک اویز (ipekeviz)

نامی معتبر برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک  در ترکیه را دارند.

اجرای تورهای بازدید برای مشتریان عزیز ،جهت بررسی پروژه های مسکونی شهر ازمیر

همراهی با مشتریان در تمامی مراحل انتقال سند و دریافت اقامت با کمک کارشناسان ، وکلا و مترجمان قسم خورده شرکت ایپک اویز

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و یا با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید.

 

واتساپ: (روی شماره کلیک کنید)

 0090-543-413-1173

 0090-531-617-1953

تلفن ثابت:

 041-333-37-414

 021-885-90-625

 

For Latest News, You Can Subscribe Us

اشتراک شما ایجاد شد