شاهکاری در قلب شهر زیبای ازمیر

پروژه مسکونی جنگل طلایی

پروژه مسکونی جنگل طلایی
جنگل طلایی

بررسی کلی پروژه

بررسی کلی پروژه
بهترین بخش زندگی مان پناه بردن به طبیعت سرسبز ، نفس کشیدن در آبی بیکران آن و یافتن آرامش است. برای این که همه این رنگ های زیبا را یکجا ببینید در نقطه اوج ازمیر با جنگل اختصاصی خود شاهکاری ساخته ایم که در هر نفس ابدیت را تجربه خواهید کرد. ما این مکان را به نحوی طراحی کرده ایم که دسترسی به آن آسان باشد. پروژه آلتین اورمان با ضمانت گروه باتجربه ۳۶ ساله گوردیون برای برآوردن شور و شوق شما ساخته می شود.

ازمیر را می شناسید. همان شهری که در نگاه اول به آن دل داده اید. شهری فوق العاده که با آرامش خاص، فراهم کردن شادی برای شما و شب و روزهای خارق العاده اش شهری شگفت انگیز به شمار می رود. اگر خانه ای در آسمان را در نظر بگیرید و بخواهیم خوشبختی را برایتان به تصویر بکشیم، درست به همین قدر زیبا خواهد بود.

پروژه آلتین اورمان بزرگترین پروژه احداث شده در منطقه بورنووآ واقع در حوزه آلتین داغ خواهد بود. این پروژه با ویژگی مثال زدنی خود داخل شهر ازمیر در توسعه و پیشرفت منطقه نقش پیشگام ایفا خواهد کرد. همچنین با موقعیت نزدیک خود به دسترسی، تجارت، بیمارستان و مرکز شهر توجه مشتریان عزیزی که می خواهند خانه خریداری کنند را به خود جلب کرده است.
موقعیت پروژه در بورنووآ ازمیر
گوردیون سازنده جنگل طلایی

2,020

زمان تحویل
طراحی شده توسط HOK آمریکا

گالری تصاویر

گالری تصاویر

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید
مرواریدی در شهر زیبای ازمیر

پروژه مسکونی باغ زیتون

پروژه مسکونی باغ زیتون
مجتمع مسکونی و ویلائی لوکس

پروژه مسکونی هوم لند

پروژه مسکونی هوم لند