ایپک اِویز

 

ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.
زمانی که قانون متقابليت جهت لغو به مجلس تركيه ارائه گرديد، برای اتباع ايرانی به عنوان شخص حقیقی امکان صدور سند مالکیت ایجاد شد. به این ترتیب، خرید املاک در ترکیه در میان ایرانیان به دلیل مسافت کوتاه و قیمت‌های مناسب رواج پیدا کرد.

ایپک اویز (IPEK EVIZ) پس از لغو این قانون، قرارداد مشارکت خود به عنوان کارگزار رسمی و بطور مستقیم و بی‌واسطه با شرکت‌های انبوه ساز در ازمیر ترکیه عقد کرده و شروع به ارائه خدمات با اطمینان خاطر بیشتری برای ایرانیان در زمینه سرمایه‌گذاری و خرید و فروش املاک کرده است.

دفاتر ایپک اویز در داخل ایران در شهرهای تهران و تبریز می‌باشد و در کشور ترکیه در شهر ازمیر منطقه آلسانجاک می‌باشد. ایپک اِویز در مناطق اصلی ازمیر فعالیت می‌کند و پروژه‌هایی را انتخاب می‌کند که مطابق با قوانین شهروندی و مهاجرتی ازمیر امکان دریافت اقامت ، انتقال سند آنی و افتتاح حساب بین‌المللی را برای خریداران ملک داشته باشد.

ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

تیم حرفه‌ای و مجرب ایپک اویز این اطمینان را به شما می‌دهد که در تمامی مراحل انتخاب ملک ( باتوجه به هدف شما از سرمایه‌گذاری در ترکیه ) ، پرداخت ، انتقال سند و مستقر شدن در کنار شما بوده و همواره پشتیبان شما خواهد بود.

نام ایپک اِویز برگرفته از هلدینگ مادر”ایپک یولی آراز” به معنی جاده ابریشم می‏‏‎باشد. ایپک اِویز یک عبارت ترکی بوده و به معنای خانه ابریشمی به مفهوم زندگی پر از رفاه و آسایش در خانه‎های رویال می‏‎باشد.