درباره ما

درباره ما

کمپانی ایپک یولی آراز (IPEK YOLU ARAZ) در سال 2013 توسط یاشار عمرانی تأسیس گردیده و با شعار “آینده از آنِ نوآوری ‌های خلاق در جهت حفظ رضایت و منافع مشتریان است” قدم در مسیر کسب ‌و‌ کارهای مرتبط با صنعت توریسم و صنعت ساختمانی گذاشته است. ایپک یولی آراز نامی ترکی بوده و به معنی جاده ابریشم ارس می باشد که این نام توسط یاشار عمرانی برگزیده شده است.

ایپک اویز ( IPEK EVIZ ) ، چک تریپ ( CHEKTRIP ) ، چیزگی رنت ( CIZGIRENT ) ، و تبلیغات آنلاین ( IPEKADS ) از زیرمجموعه های کمپانی ایپک یولی آراز می باشند و در گستره بین المللی فعالیت دارند. برای هر یک از این مجموعه‌ ها که تحت نظارت کیفی مؤسس می‌ باشند، سیاست ‌های معینی وجود دارد.

بین مجموعه‌ ها به طور مشخص، هماهنگی و پیوستگی تعریف شده ای وجود دارد، به طوری که فعالیت هریک منسجم و سلسله وار به یکدیگر وابسته بوده و همین امر باعث تقویت و استحکام هر یک از زیر مجموعه ها می شود.

کمپانی پویای ایپک یولی آراز؛ متشکل از تیم مجرب و متخصص بومی و غیر بومی در دفاتر ترکیه – ازمیر، آذربایجان – باکو، ایران – تهران و ایران – تبریز با ۲۰ عضو دائمی و فعال مشغول به ارائه خدمات می باشد.

ایپک اویز (IPEK EVIZ) یکی از زیر مجموعه های اصلی کمپانی ایپک یولی آراز فعالیت خود را به عنوان شرکت مشاور و کارگزار رسمی املاک و سرمایه گذاری در ترکیه آغاز کرده است.

ایپک اویز به طور رسمی و مستقیم با شرکت های مهندسی ساخت و ساز و انبوه سازی در ترکیه همکاری دارد و با ایجاد بستری امن و مطمئن جهت سرمایه گذاری در ترکیه به عنوان تیم فروش و کارگزار رسمی در کشورهای حوزه اسکاندیناوی، ایران و آذربایجان فعالیت دارد.

کلیه بررسی های مربوط به ویژگی ها و شرایط پروژه های املاک و مستغلات، توسط متخصصان ایپک اویز طی یک پروسه شش ماهه انجام شده و بر همین اساس روند خرید ملک و به تبع آن کسب امتیازات سرمایه گذاری برای خریداران تسهیل شده است تا پروسه انتقال سند و اخذ شهروندی و اقامت برای خریداران تسهیل شود.

موسس و مدیرعامل

یاشار عمرانی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازاریابی و بازار شناسی به پشتوانه تجربه ده ساله در جایگاه‌های مدیریتی | اجرایی و با تسلط بر دانش روز کسب و کارهای گسترده توانست تیم پر انگیزه و ماهر ایپک یولی آراز را گرد هم بیاورد.
هر یک از اعضای این تیم جوان و متخصص در حرفه خود خبره بوده و خلاقیت مثال زدنی شان در تمامی امورات باعث یکه تازی ایپک یولی آراز در مسیر ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان و کسب بالاترین درجه رضایتمندی شده است.
این تیم با اراده در طی شش سال فعالیت جدی در عرصه سرمایه‌گذاری خارجی و کسب‌‌و‌کارهای نو توانسته‌اند مسیر رسیدن به موفقیت‌های بزرگ را با استراتژی های نوین تحت رهبری یاشار عمرانی به سرانجام برسانند و در حفظ و تقویت زیرساخت‌ها و کانال‌های ارتباطی جهت جذب سرمایه‌گذاران خارجی در مقیاس‌های بین‌المللی خوش بدرخشند

اهداف ما

تیم حرفه ‌ای و مجرب ایپک اویز این اطمینان را به شما می‌ دهد که در تمامی مراحل انتخاب ملک (با توجه به هدف شما از سرمایه‌ گذاری در ترکیه)، پرداخت، انتقال سند و استقرار در کنار شما بوده و همواره پشتیبان شما خواهد بود.

 • جلب رضایت مشتری
 • تقویت بستر امن و قوی جهت گسترش کانال های سرمایه گذاران خارجی
 • حفظ منافع خریدار با ارزش گذاری دقیق ملک
 • کسب بالاترین درجه رضایت مشتری
 • ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش

تیم ایپک اویز

تخصص ما کسب بالاترین بهره و امتیاز برای سرمایه گذاری خارجی شما می باشد.

20اعضای تیم
95%درصد مشتریان راضی
4شعبات (داخلی و خارجی)
24ساعتهپاسخگویی و پشتیبانی

ایپک اویز چگونه می تواند به شما کمک کند؟

ایپک اویز به پشتوانه تیم کاردان و متخصص شامل وکلا و مترجمین رسمی و قانونی همواره در تمامی مراحل همراه و پشتیبان شما بوده و کلیه امورات شما و خانواده تان در قالب خدمات پس از فروش ایپک اویز به شما ارائه خواهد شد.

تاریخچه ایپک اویز

نخستین دفتر ایپک اویز در شهر تبریز و در سال 2013 افتتاح شد. شروع فعالیت ایپک اویز با همکاری شرکت اگسل و پروژه تریاندا بود و پس از آن با گسترش خدمات خود در زمینه های سرمایه گذاری خارجی به ترتیب دفاتر تهران ، ازمیر و باکو افتتاح شد.

2013

افتتاح دفتر تبریز

در سال 2013 ایپک اویز فعالیت خود را با تیم چهار نفره در دفتر تبریز آغاز کرد

2014

افتتاح دفتر تهران

در سال 2014 همزمان با بسط خدمات و ارائه هر چه بهتر مشاوره های حضوری دفتر تهران ایپک اویز افتتاح شد.

2017

افتتاح دفتر ازمیر

در سال 2017 با هدف تشکیل تیم بین المللی در جهت گسترش خدمات همه جانبه برای خریداران دفتر ازمیر افتتاح شد.

2018

افتتاح دفتر باکو

در سال 2018 با تقویت کانال های سرمایه گذاری ایپک اویز ارائه خدمات به کشورهای آذربایجان ، روسیه و کشورهای حوزه اسکاندیناوی آغاز شد.

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  021-910-10-507
  041-910-10-507

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com