سوالات متداول

1- انواع روش‎های اخذ اقامت ترکیه

2- چگونه میتوانم اقامت یا تابعیت ترکیه را دریافت کنم؟

3- آیا ویزای توریستی تبدیل به اقامت دائم یا حق شهروندی می شود؟

4- آیا با اجاره واحد مسکونی می توانم اقامت دریافت کنم؟

5- آیا با خرید ملک میتوانم حساب بانکی افتتاح کنم؟

6- در صورت فوت صاحب ملک قانون ارث درباره اتباع خارجی به چه نحوی اجرا خواهد شد؟

7- توضیحاتی پیرامون قوانین جدید اخذ شهروندی ترکیه

1- شرایط خرید ملک در ازمیر به چه صورت می‌باشد؟

شما می توانید پس از هماهنگی‌ های لازم با کارشناسان فروش ما در ازمیر، از پروژه‌ هایی که اطلاعاتشان روی سایت قرار گرفته است، بازدید کرده و پس از اینکه از طرف شما مورد پسند واقع شد، مراحل انتقال سند طی یک روز کاری انجام خواهد شد.

2- شرایط پرداخت هزینه واحد و اقساط چگونه خواهد بود؟

با پرداخت نصف مبلغ سند به نام شما انتقال پیدا کرده و مابقی را میتوانید طی اقساط شصت یا سی ماهه ( بسته به پروژه‌ای که از آن خرید میکنید) پرداخت کنید.

3- انواع روش‌های پرداخت مبلغ ملک خریداری شده و نحوه محاسبه در ایپک اویز به یکی از روش‌های زیر می‌توانید وجه خود را پرداخت کنید :

4- انتقال سند چگونه انجام خواهد گرفت؟

برای انجام قطعی معامله و خريد خانه، یک کپی از پاسپورت و ترجمه رسمی آن به زبان ترکی و ۶ قطعه عکس لازم است، تا قرارداد خرید را امضا کرده و صاحب آن خانه شوید. وکلای ما کلیه مراحل اداری و قانونی را برای خريد خانه در ترکيه برای شما انجام می‌ دهند. تنظیم سند در دفترخانه و در حضور مترجم رسمی دولتی انجام می‌ شود. لازم به ذکر است که اگر قبلا به اتباع خارجی ملکی در منطقه خريد آن خانه فروخته شده باشد، نهایتا ظرف ۴۸ ساعت سند انتقال می‌ یابد. در غیر این‌ صورت بین ۶ الی ۸ هفته زمان نیاز دارید. این قانون به شماره بخشنامه ۱۷۵۱ از تاریخ ۸ اکتبر ۲۰۱۳، پس از امضای آقای داووت گونی؛ مدیر کل دفتر ثبت اراضی و املاک، اجرا شده است.

5- سندی که برای ملک دریافت می‌کنیم به چه صورت خواهد بود؟

سند ملک یا تاپو TAPU در ترکیه: با انتقال املاک و مستغلات برای تمامی اتباع خارجی، سند رسمی و دولتی صادر می ‌شود. این سند با سندی که برای تبعه ترک صادر می ‌شود هیچ تفاوتی ندارد. بنابراین، با در دست داشتن سند، شما مالکیت صد در صد ملک خود را ( عرصه و اعیان؛ البته نه در همه پروژه‌ ها) از طرف دولت ترکیه دریافت خواهید کرد و طبق قانون حقوقی این کشور، تنها صاحب اصلی سند حق نقل و انتقال ملک به غیر را دارد. سند ملک در ترکیه در دو رنگ صادر می ‌شود، که سند قرمز رنگ برای خانه و سند آبی رنگ برای زمین است.

6- جزئیات سند

7- آیا شما شرکت سازنده می‌باشید؟

خیر, ما کارگذار شرکت‌های ساختمانی سازنده پروژه‌ها در ایران می‌باشیم.

8- موقعیت پروژه ها

همانطور که در سایت مشاهده نموده‌ اید، پروژه ‌ها موقعیت‌ های جغرافیایی متفاوتی دارند که طبعا دسترسی هر کدام با امکانات شهری متفاوت است. با اعلام شرایط، نیازها و هدفتان از خرید ملک به کارشناس فروش، بهترین پروژه با توجه به شرایط شما پیشنهاد خواهد شد.

9- آیا واحدها پیش‌فروش هستند یا آماده تحویل؟

بسته به پروژه متفاوت است. بعضی از پروژه ها بصورت پیش فروش هستند و زمان تحویل آن‌ها اعلام شده اند و بعضی آماده تحویل. برای اطلاع از زمان تحویل و پروژه های آماده تحویل با کارشناسان در ارتباط باشید.

شهر ازمیر

ویژگی‎های شهر ازمیر

ابتدایی و راهنمایی

دبیرستان

دانشگاه

دانشگاه‎های دولتی ازمیر

دانشگاه های خصوصی ازمیر

شرایط کار در ترکیه به چه شکل می باشد؟

جهت اخذ ویزای کاری در ترکیه شما نیاز به دریافت اجازه کار در ترکیه دارید که درخواست برای اخذ این اجازه از دو طریق می تواند انجام بگیرد: 1) توسط کارفرمای شما 2) اقدام از طریق کنسولگری ترکیه

آدرس سایت‎های کاریابی ترکیه:

1- چگونه میتوانم از پروژه‌های ایپک اویز بازدید کنم؟

2- چرا ایپک اویز از برگزاری تورهای رایگان برای بازدید و خرید ملک خودداری می‌کند؟

جهت مشاوره و سوال لطفا با مشاورین ما در ارتباط باشد.

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  021-910-10-507
  041-910-10-507

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com