نظرات مشتریان

آقای مهدی مقدم – تهران

واحد خریداری شده از پروژه : تریاندا

با سلام و عرض خسته نباشید ، بنده مهدی مقدم هستم از تهران یکی از خریداران مجتمع تریاندا از پروژه های ایپک اویز. وظیفه خودم دانستم که تجربه خریدم را با دوستان به اشتراک بگذارم.

تبلیغات تریاندا را در تلویزیون دیدم و تصمیم گرفتم اطلاعات بیشتری بگیرم . تصمیم به مراجعه حضوری گرفتم و به دفتر تهران ایپک اویز مراجعه کردم . واقعیت این بود که قبل از رفتن حس میکردم همچین موقعیت عالی نمیتواند حقیقت داشته باشد و یا شرایط اینگونه که تبلیغ میکنند نیست.
بعد از مراجعه به دفتر تهران و صحبت با کارشناس کاملا نظرم عوض شد و در اولین فرصت برای بازدید به ازمیر رفتم.

آقای نوری – تهران

واحد خریداری شده از : تریاندا

بنده نوری هستم از تهران خواستم تجربه خرید ملک از پروژه تریاندا ایپک اویز رو برایتان بازگو کنم. ما قبل از ازمیر به ترابزن سفر کردیم که این شهر را برای خرید و اقامت مناسب ندیدیم. از آنجا با ماشین به شهر باتومی گرجستان رفتیم که باز هم مورد مناسبی نبود.

با تیم ایپک اویز آشنا شدیم و به دفتر تهران مراجعه کردیم . مشاوره خوبی با کارشناس دفتر تهران داشتیم و جلسه پرسش و پاسخ خوبی برگزار شد.
تیم ایپک اویز کارهای رزرو پرواز و هتل را انجام داد و ما برای بازدید از پروژه به ازمیر سفر کردیم. به ازمیر که رسیدیم مشاور ارشد فروش شرکت ایپک اویز در ازمیر پذیرای ما بودند و با حوصله و شوخ طبعی فراوان پاسخگوی ما بودند.

آقای عسکری – کرمان

واحد خریداری شده از پروژه : باغ زیتون

سلام خدمت دوستان عسکری هستم یکی از خریداران پروژه گاردن لیوا ( باغ زیتون ) تجربه خریدم را با شما به اشتراک میگذارم تا شاید مورد استفاده دوستان قرار گرفت.

آشنایی با ایپک اویز و سفر به ازمیر
اینجانب از زمانیکه در ایران با مدیر دفتر تبریز و مسئول امور بازدید از پروژه های ازمیر آشنا شدم و پس از تماس و مشاوره های تلفنی ، تصمیم به بازدید از پروژه های ایپک اویز گرفتم. پس از برنامه ریزی با خانواده و هماهنگی های گروه ایپک اویز برای رزرو بلیط هواپیما و هتل به ازمیر سفر کردیم.

خانم آذران فر – تهران

خانم آذران فر از خانواده محترم آقای دکتر یزدانی – تهران

واحد خریداری شده از پروژه : تریاندا
با سلام بنده آذران فر هستم که در راستای سیاست شفاف سازی خرید ملک در خارج از کشور خودم از ایپک اویز خواهش کردم که مطلب کوچکی را با دوستانی که قصد خرید دارند در میان بگذارم.

قدردانی از مشاور ارشد فروش شرکت ایپک اویز و تیم ایپک اویز
اگه قصد خرید خانه در ترکیه را دارید حتما از پروژه های ایپک اویز بازدید کنید و حتما همه سوال هایتان را بپرسید و مطمئن باشید که به همه تعهداتشان پایبند بوده و به تمامی گفته هایشان عمل خواهند کرد.

جناب آقای رامین – شیراز

واحد خریداری شده از پروژه: ترایاندا

با سلام خدمت دوستانی که قصد خرید از پروژه های ایپک اویز را دارند. بنده رامین هستم مهندس عمران از شیراز که تقریبا حدود 4 سال در کشور ترکیه در حال تحقیق برای خرید یک واحد آپارتمان هستم.

ایپک اویز را به دوستم نیز معرفی کردم
از خریدم 100% راضی هستم و به جهت خرید موفقم ایپک اویز را به یکی از دوستانم برای خرید خانه در ازمیر معرفی کردم و ایشان هم به واسطه اعتماد به من و بدون هیچ تحقیقی یکی از واحد های تریاندا را خریداری کردند. اکنون من و خانوده ام به همراه خانواده دوستم دارای دو واحد از پروژه تریاندا ایپک اویز هستیم و از این بابت بسیار ممنونیم.

آقای کیومرث طاهر زاده – ارومیه

کیومرث طاهر زاده مهندس عمران با 25 سال سابقه در پروژه های دولتی و انبوه سازی

واحد خریداری شده از : تریاندا

آشنایی با ایپک اویز و سفر به ازمیر
بنده از طریق تبلیغات تلویزیونی با تیم ایپک اویز و مجتمع مسکونی تریاندا آشنا شدم و با مشاور فروش وارد ارتباط شدم . سفری 5 روزه به ازمیر را هماهنگ کردیم که با همراهی مشاور فروش به دفتر سازنده پروژه تریاندا رفتیم و از پروژه بازدید کردیم. در کل از نظر معماری ، نحوه ساخت و متریال چه در داخل واحد ها و چه در محوطه راضی بودم و مورد پسندم واقع گردید.

خانم لیلی عزیز زاده – تهران

واحد خریداری شده از : تریاندا

سلام به همه اعضای گروه و دوستانی که به تازگی به مجموعه ایپک اویز پیوسته اند. من لیلی عزیز زاده دبیر ریاضی هستم که به تازگی ملکی رو از پروژه تریاندا ایپک اویز خریداری کردم.

دیدار با ایپک اویز
با تریاندا آشنا شدیم و با توجه به شرایط و امتیازاتی که ایپک اویز داشت به دفتر تهران رفتیم و با مشاور فروش صحبت کردیم. ایشون بسیار با طمانینه و آرامش خاصی توضیحات اولیه را دادند و بعد به سوال های ما پاسخ دادند.
حدود یک ساعت صحبت کردیم و قرار شد با توجه به شرایط کاری من ، همسر و دخترم در روز ولادت حضرت محمد (ص) به بازدید پروژه برویم.

آقای باقر سرمست – تهران

جناب آقای باقر سرمست وکیل پایه یک دادگستری – تهران

واحد خریداری شده از پروژه : تریاندا

با سلام خدمت دوستان
بنده باقر سرمست وکیل پایه یک دادگستری هستم و در سال 95یک واحد مسکونی از پروژه تریاندا ایپک اویز خریداری کرده ام.

ملاقات با ایپک اویز در دفتر ایران
قبل از سفر به ازمیر مراجعه حضوری به دفتر تهران ایپک اویز هم داشتم که بسیار به من لطف داشتند و یک جلسه دو ساعته داشیم. به سوالات بنده که بسیار ریز و تخصصی هم بود کامل گوش دادند و پاسخ تک تک سوالاتم را با جزییات دادند.

آقای بخشی – تهران

واحد خریداری شده از : تریاندا

با سلام
من بخشی هستم از تهران و یک آپارتمان دو خوابه از پروژه تریاندا ایپک اویز خریداری کرده‌ام . با توجه به تجربه خرید خوبمان خواستم که تجربه خریدم را با شما دوستان به اشتراک بگذارم.

چرا تیم ایپک اویز را انتخاب کردیم؟
پروژه های ایپک اویز محاسن خاص خودشان را دارند که از مهم ترین آن تسهیل شدن پروسه خرید توسط تیم ایپک اویز بسیار است و مشاور ارشد فروش ازمیر و مشاوران بخش های دیگر چه بصورت حضوری و چه بصورت تلفنی با خوشرویی تمام راهنمایی‌تان میکنند.

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  0090-543-413-1173

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com