۲۴ اسفند

پشتیبانی کامل اتاق بازرگانی ازمیر از نمایشگاه فشن پرایم

رئیس اتاق بازرگانی ازمیر اکرم دمیرتاش ضمن بیان پشتیبانی کامل از نخستین نمایشگاه فشن پرایم که در آن بخش های نساجی، پوشاک آماده، تولید کنندگان و فناوری ها شرکت کرده اند و در تاریخ ۲۶-۲۸ آوریل ۲۰۱۸ در محل فوآر ازمیر برگزار خواهد شد گفت: «به اعضای شرکت کننده مان در این نمایشگاه تا ۳۰ مترمربع فضای تشویقی اختصاص داده خواهد شد.

 

نمایشگاه فشن پرایم

 

جلسه معرفی نمایشگاه فشن پرایم که برای نخستین بار از سوی ایزفاش در ۲۶-۲۸ آوریل ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد، در اتاق بازرگانی ازمیر تشکیل شد. این جلسه که با حضور رئیس هیئت مدیره اتاق بازرگانی اکرم دمیرتاش، گول شنر عضو هیئت مدیره اجرایی ایزفاش، آتینچ آبای رئیس انجمن صنایع پوشاک اژه، موسی شکر عضو مجمع ابزار و دستگاه های تولیدی، اعضای اتحادیه مشاغل لباس مردانه و منسوجات، اتحادیه مشاغل پوشاک و ماشین آلات تشکیل شد و در مورد نمایشگاه اطلاعاتی ارائه گردید.

این نمایشگاه را باید با همکاری یکدیگر توسعه دهیم

به گفته دمیرتاش این نمایشگاه تامین کنندگان تجاری صنعت مد و پوشاک را گرد هم خواهد آورد، وی با مخاطب قرار دادن اعضای فعال اتاق بازرگانی ازمیر در این حوزه گفت: «شما هم حمایت کنید، بیایید این نمایشگاه را دست در دست هم توسعه دهیم.» وی با اشاره به این نکته که بسیاری از نمایشگاه های دایر شده در ازمیر در سطح جهانی مطرح می باشد گفت: این نمایشگاه برای ازمیر در این حوزه جهشی بزرگ به ارمغان خواهد آورد. از این رو باری دیگر از شهردار محترم جناب آقای عزیز کوجااوغلی متشکریم. اگر این فضا ایجاد نمی شد، چنین موفقیتی نیز قابل دستیابی نبود.»

دمیرتاش گفت در نظر دارند تا تجارت ازمیر را احیا کنند، با وجود مشکلات موجود در بخش گردشگری، به دلیل نمایشگاه های برگزار شده، هتل ها از شرایط خوبی برخوردارند. لذا هر نمایشگاهی که برپا می شود نه تنها برای بخش های مختلف بلکه برای زندگی شهری نیز سود زیادی به همراه دارد. ما خواهان احیای تجارت ازمیر هستیم. می خواهیم هتل ها، رستوران ها و بازارها پر ازدحام شوند. بنابر این باید از این نمایشگاهها حمایت کنیم. وی در رابطه با شرکت کنندگان نمایشگاه فشن پرایم گفت توسط مکاتبه با اتاق های بازرگانی شهرهای بزرگ تا ظرفیت ۲۰ نفر هزینه هواپیمای شرکت کنندگان را تقبل خواهند کرد.

این نمایشگاه نه تنها برای ازمیر بلکه برای کل ترکیه خواهد بود

گول شنر عضو هیئت مدیره اجرایی ایزفاش در این باره گفت این نمایشگاه نه تنها در ازمیر بلکه تبدیل به نمایشگاهی در سطح کشوری خواهد شد. همراه با این نمایشگاه نیاز به پیشرفت های جدیدی در عرصه نمایشگاهی ازمیر داشتیم. باید تلاش های مان را تسریع بخشیده و نمایشگاه ها را توسعه دهیم. با حمایت بخش های مختلف توانستیم به نمایشگاه شتاب بخشیم. فشن پرایم تنها متعلق به ازمیر نخواهد بود، بلکه تبدیل به نمایشگاهی مطرح در سطح ترکیه خواهد شد. چراکه در هدف ایجاد نمایشگاهی جهت پر کردن خلاء موجود در این زمینه هستیم. نه تنها به بازار داخلی بلکه می خواهیم به بازار خارجی نیز دسترسی پیدا کنیم. به ویژه درخصوص بالکان و ایران نیز اقدامات خود را آغاز کرده ایم.

وی سخنان خود را چنین ادامه داد: ایزفاش شرکتی جهت برگزاری نمایشگاه های شهری است. هدف ما احیای تجارت در سطح شهر توسط کمک به توسعه نمایشگاه ها به واسطه حضور شرکت کنندگانی که برای این بخش مفید خواهند بود می باشد.

منبع:  http://www.izto.org.tr/tr/ehaber/type/read/id/4767

دیدگاه خود را بنویسید