۱۸ فروردین

امضای پروتکل با A بانک برای اعضای اتاق بازرگانی ازمیر

پروتکلی که به اعضای اتاق بازرگانی ازمیر اجازه خواهد داد تحت شرایط مناسب امکان استفاده از اعتبار  بانکی را داشته باشند بین اکرم دمیرتاش رئیس اتاق بازرگانی و مدیر کل A بانک امضا شد.  دمیرتاش که در مراسم امضای پروتکل با حضور مدیران عامل A بانک، معاونان رئیس هیئت مدیره جونیت گولچ و جونیت آلتین کاپی، خزانه دار بکئیر شاهین ار، اعضای هیئت رئیسه فیلیز آوجی بلت و موژدات یاووز سخنرانی کرد، با بیان اینکه در صدر نیازهای اعضا، بودجه قرار گرفته گفت: « در سال ۲۰۰۱ بعد از بحران اقتصادی برای فراهم کردن شرایط بهتر بهره گیری از اعتبارات بانکی برای اعضای مان، آغاز به امضای پروتکل های مختلف با بانک های گوناگون کردیم. ما نخستین اتاق بازرگانی در ترکیه هستیم که این برنامه را به کار گرفته ایم. نخستین پروتکل اعتباری مان را در آوریل ۲۰۰۲ با ایش بانک ترکیه امضا کرده بودیم.» وی افزود طی ۱۵ سال با ۱۸ بانک ۵۲ پروتکل امضا کردیم. وی افزود تنها با پروتکل های که در سال قبل امضا کرده‌ایم و نیز با وام نفس، ۱۶۰۸ تن از اعضای ما از ۲۰۰ میلیون لیراز وام بانکی بهره برده اند.

 

A بانک

دمیرتاش افزود پروتکل امضا شده با A بانک پنجاه و سومین پروتکل امضا شده می باشد وی سخنانش را چنین ادامه داد: این پروتکل نخستین قرارداد ما با آ بانک خواهد بود آ بانک از سال ۱۹۹۱ به  بعد در بخش بانکداری ترکیه خدمات ارائه می دهد. آ بانک که یکی از بانک های تابعه و پیش روی قطر Commercial Bank می باشد در راه تبدیل شدن به یک بانک مهم در عرصه ملی و بین المللی است. در این زمینه اعتقاد دارم که این پروتکل از نظر اعضا بسیار مفید خواهد بود. او گفت با میز کار آفرینی و توسعه مشاغل در زمینه این وام و دیگر اعتبارات بانکی در حوزه حمایت برای اعضا به ارائه خدمات مشاوره ادامه خواهیم داد. همچنین برگه فعالیت در اتاق بازرگانی برای اعضایی که از وام بانکی استفاده خواهند کرد به صورت رایگان داده خواهد شد.

کاآن گور مدیرعامل آ بانک نیز طی سخنرانی خوشحالی خود را از امضای چنین پروتکلی با اتاق بازرگانی ازمیر بیان کرده افزود: « از جناب دمیرتاش به دلیل دادن چنین فرصتی به ما متشکریم». وی اذعان کرد با پروتکل امضا شده از انواع مختلف اعتبارات بانکی از قبیل وام های تجاری، اعتبارات خودرو، وام های ناوگان، اعتبارات صادراتی، می توان بهره جست.

 

دیدگاه خود را بنویسید