۱۰ اردیبهشت

رزرواسیون انگیلیسی ها برای تعطیلات در ترکیه ۸۴ ٪ افزایش یافت

Thomas Cook یکی از بزرگترین شرکت های مسافرتی جهان اعلام کرده که تاکنون در رزوهای صورت گرفته برای تعطیلات در ترکیه در مقایسه با سال قبل ۸۴ ٪  افزایش به چشم می خورد.

طی بیانیه صادر شده از سوی بزرگترین شرکت مسافرتی Thomas Cook متعلق به انگلیس، اعلام شده که رزروهایی که تا این لحظه برای ترکیه صورت گرفته در مقایسه با سال قبل ۸۴٪ افزایش از خود نشان می دهد. همچنین به دلیل بسته های تعطیلاتی ارائه شده از سوی ترکیه با قیمت مناسب این کشور از طرف خانواده های انگلیسی ترجیح داده می شود. در مجموع از کل رزروهای صورت گرفته ۶۱ ٪ آن از سوی خانواده ها بوده است.

در این بیانیه اشاره شده که در حال حاضر ترکیه در رزروها در رتبه سوم قرار دارد. اما در واقع هم اکنون بسته های تعطیلاتی ارائه شده برای ترکیه از مجموع کشورهای اسپانیا و جزایر قناری نیز بیشتر فروخته می شود. Chris Mottershead مدیر عامل شرکت Thomas Cook نیز گفت: تا این لحظه در رزروهای صورت گرفته برای تابستان، اولویت ترکیه شایان توجه می باشد. افزایش تمایل به این مقصد نسبت به سال پیش قابل توجه است. گفته شده تا کنون در رزروهای صورت گرفته اسپانیا در رتبه اول، یونان رتبه دوم، ترکیه رتبه سوم، آمریکا رتبه چهارم و جزایر کارائیب در رتبه پنجم قرار گرفته اند.

از سویی دیگر نیز در رزروهای صورت گرفته به مناطق آفریقای شمالی و کشورهای مدیترانه شرقی نیز افزایش دیده می شود. در مورد مصر نیز افزایش ۸۹ درصدی مشهود است.

منبع : http://www.trthaber.com/haber/ekonomi/ingiltereden-turkiyeye-tatil-rezervasyonlari-yuzde-84-artti-362190.html

دیدگاه خود را بنویسید