سرمایه گذاری در هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر

ازمیر ترکیه

فرصت سرمایه گذاری در هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر

با توجه به شرایط مساعد اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور ترکیه و همچنین علاقه روز افزون سرمایه گذاران داخلی و خارجی در مشارکت در طرح های مختلف آن، سالانه سرمایه گذاری های فراوانی در حوزه های مختلف صورت می گیرد. نرخ رشد اقتصادی بالا، ثبات و امنیت بازار، وجود انواع برنامه های توسعه و تشویقی از سوی دولت و …، همه از عوامل موثر در این خصوص می باشند.

لذا، با توجه به اینکه صنعت گردشگری در ترکیه، یکی از سودآورترین حوزه های تجاری-اقتصادی چه در سطح دنیا و چه در خود کشور ترکیه می باشد، یکی از این فرصت های سرمایه گذاری ویژه را در حوزه گردشگری و هتل داری به شما معرفی می کنیم. این سرمایه گذاری که در یکی از هتل های 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر (سومین شهر بزرگ و رو به رشد ترکیه)، می باشد، با ویژگی های اشاره شده در زیر، آماده فروش و ارائه به علاقه مندان می باشد:

مشخصات کلی هتل:

براساس آنچه در سند هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر ذکر شده، کاربری آن به عنوان هتل قید گردیده است. این هتل با داشتن مجوز گردشگری، فعالیت خود را تحت عنوان «شرکت با مسولیت محدود» آغاز و بدون هرگونه بدهی، جهت ادامه فعالیت به علاقه مندان برای سرمایه گذاری در حوزه هتل داری، واگذار می گردد.

مشخصات ساختاری مالی هتل 3 ستاره:

ظرفیت هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر با 40 اتاق و ظرفیت 80 تخت، طی فصل های تابستان و زمستان تا 95% کاملا پر می شده و مبلق تعیین شده جهت رزرو اتاق های آن بدین صورت می باشد:

نوع اتاق و نوع رزرواسیون قراردادی/شرکتی عادی
سینگل/تک نفره 150 170
دبل/دو نفره 200 240
مبلغ به لیر

از جمله خدمات موجود در ساختمانِ این مجموعه، می توان به وجود یک مرکز اسپا در بخش زیرزمین هتل با قرارداد اجاره ای به ارزش 9000 لیر (با لحاظ شدن ارزش افزوده)، اشاره داشت. همچنین، در راستای درآمدزایی بیشتر برای مجموعه هتل، پشت بام آن نیز به شرکت وودافون و به مبلغ سالیانه 120 هزار لیر، اجاره داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید

ایران

507 10 910 021

داخلی 103

ترکیه (تماس از طریق واتساپ)

سایر ویژگی های هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر:

 • دارای زمینی به مساحت 263 متر مربع
 • زیربنای 1700 متر مربعی
 • دارای 5 طبقه (با درنظر گرفتن لابی و بدون احتساب زیرزمین)
 • استفاده از طبقه ششم به عنوان فضای زیرشیروانی
 • نمای باز از هر 4 طرف ساختمان (دارای پنجره در هر 4 وجه و نورگیری)
 • وجود فضای ویژه، جهت استعمال سیگار در حیاط کناری ساختمان
 • وجود میز پذیرش در ورودی ساختمان
 • فضایی ویژه صرف صبحانه در طبقه همکف
 • وجود کافه و بار در طبقه پایینِ ساختمان مجاور (متعلق به هتل)

گردش مالی هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر

گردش مالی این هتل با مجموع 14 نفر پرسنل، بدین شرح می باشد:

 • مجموع گردش مالی بالغ بر 250 هزار لیر
 • مجموع هزینه ها و مخارج برابر با 100 هزار لیر
 • سود خالص آن 100 هزار لیر

مبلغ فروش هتل 3 ستاره در آلسانجاک ازمیر 13,000,000 لیر تعیین گردیده که آماده دریافت نظرات علاقه مندان در این خصوص نیز، می باشد.

درخواست تماس سریع با کارشناسان

لطفا جهت تماس سریع کارشناسان ما با شما برای مشاوره و آگاهی از فرصت سرمایه گذاری در هتل 3 ستاره ازمیر ترکیه، فرم زیر را تکمیل نمایید.

دریافت مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب فارسی زبان

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  0090-543-413-1173

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com