درباره ما

درباره ما

هلدینگ ایپک یولی آراز (IPEK YOLU ARAZ) در سال 2013 تأسیس و با شعار «آینده از آنِ نوآوری ‌های خلاق در جهت حفظ رضایت و منافع مشتریان است»، قدم در مسیر کسب ‌و‌ کارهای مرتبط با صنعت توریسم و صنعت ساختمانی گذاشته است. نام «ایپک یولی آراز» برگرفته از واژگان زبان ترکی و به معنی «جاده ابریشم ارس» می باشد.

مجموعه های: ایپک اویز (IPEK EVIZ)، چک رنت (CHECKRENT) و تبلیغات آنلاین (IPEKADS)، از زیرمجموعه های شرکت ایپک یولی آراز می باشند که در گستره بین المللی فعالیت دارند؛ لذا، هر یک از این مجموعه‌ ها تحت نظارت کیفی مؤسس مادر و دارای سیاست ‌های معینی می باشند. بر این اساس، بین مجموعه‌ ها به طور مشخص، هماهنگی و پیوستگی تعریف شده ای وجود دارد، به طوری که فعالیت هر از آنها منسجم و سلسله وار به یکدیگر وابسته می باشد که همین امر باعث تقویت و استحکام هر یک از آنها شده است.

شرکت پویای ایپک یولی آراز، متشکل از تیم مجرب و متخصصِ بومی و غیر بومی در دفاتر ترکیه (شهر ازمیر)، جمهوری آذربایجان (شهر باکو) و ایران (شهرهای تهران و تبریز)، با ۲۰ عضو دائمی و فعال، مشغول به ارائه خدمات می باشد.

شرکت ایپک اویز (IPEK EVIZ)، یکی از زیر مجموعه های اصلی شرکت ایپک یولی آراز، فعالیت خود را در سال 2013 به عنوان شرکت مشاور و کارگزار رسمی املاک و سرمایه گذاری در ترکیه آغاز کرده است. این شرکت به طور رسمی و مستقیما با شرکت های مهندسی ساخت و ساز و انبوه سازی در ترکیه همکاری دارد و با ایجاد بستری امن و مطمئن جهت سرمایه گذاری، در ترکیه به عنوان تیم فروش و کارگزار رسمی در کشورهای حوزه: اسکاندیناوی، ایران و جمهوری آذربایجان فعالیت دارد.

کلیه بررسی های مربوط به ویژگی ها و شرایط پروژه های املاک و مستغلات، توسط متخصصان ایپک اویز طی یک پروسه شش ماهه انجام و بر همین اساس روند خرید ملک و به تبع آن کسب امتیازات سرمایه گذاری برای خریداران تسهیل شده است تا پروسه انتقال سند، اخذ شهروندی و اقامت، برای خریداران تسهیل شود.

اهداف ما

تیم حرفه ‌ای و مجرب شرکت ایپک اویز، این اطمینان را به شما می‌ دهد که در تمامی مراحل انتخاب ملک (با توجه به هدف شما از سرمایه‌ گذاری در کشور ترکیه)، پرداخت، انتقال سند و استقرار، در کنار شما بوده و همواره شما را پشتیبانی کند.

 • جلب رضایت مشتری
 • گسترش مسیرها و تقویت بسترهای امن و مطمئن برای سرمایه گذاران خارجی
 • حفظ منافع خریدار با ارزش گذاری دقیق ملک
 • تلاش برای کسب بالاترین درجه رضایت مشتری
 • ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش

تیم ایپک اویز

تخصص ما کسب بالاترین بهره و امتیاز برای سرمایه گذاری خارجی شما می باشد.

20اعضای تیم
95%درصد مشتریان راضی
4شعبات (داخلی و خارجی)
24ساعتهپاسخگویی و پشتیبانی

ایپک اویز چگونه می تواند به شما کمک کند؟

ایپک اویز به پشتوانه تیم کاردان و متخصص خود، شامل: کارشناسان حرفه ای فروش، وکلای مجرب و مترجمین رسمی و قانونی، همواره در تمامی مراحل همراه و پشتیبان شما خواهد بود و کلیه امورات شما و خانواده تان را در قالب خدمات پس از فروشِ ایپک اویز، به شما ارائه خواهد داد.

تاریخچه ایپک اویز

نخستین دفتر ایپک اویز در شهر تبریز و در سال 2013 افتتاح شد. شروع فعالیت این شرکت با همکاری شرکت اگسل و پروژه تریاندا آغاز و پس از گسترش خدمات خود در زمینه های سرمایه گذاری خارجی، به ترتیب دفاتر: تهران، ازمیر و باکو، را نیز افتتاح نمود.

2013

افتتاح دفتر تبریز

در سال 2013 شرکت ایپک اویز فعالیت خود را با تیمی چهار نفره در دفتر تبریز نمود.

2014

افتتاح دفتر تهران

در سال 2014 همزمان با بسط خدمات و ارائه هر چه بهتر مشاوره های حضوری، دفتر تهران افتتاح گردید.

2017

افتتاح دفتر ازمیر

در سال 2017 با هدف تشکیل یک تیم بین المللی بمنظور گسترش خدمات همه جانبه برای خریداران، دفتر ازمیر فعالیت خود را آغاز نمود.

2018

افتتاح دفتر باکو

در سال 2018 با تقویت کانال های سرمایه گذاریِ ایپک اویز، ارائه خدمات به کشورهای: جمهوری آذربایجان، روسیه و کشورهای حوزه اسکاندیناوی، آغاز گردید.

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  0090-543-413-1173

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com