سرمایه گذاری در BIM مارکت

ازمیر ترکیه

فرصتی استثنایی جهت سرمایه گذاری و کسب شهروندی کشور ترکیه از طریق بیم مارکت (BIM Market)!

BIM Market  (شرکت)

مجموعه BİM Birleşik Mağazalar A.Ş، یک شرکت خرده فروشی در ترکیه است که به دلیل ارائه اقلام محدودی از مواد اولیه و کالاهای مصرفی با قیمت های کاملا رقابتی، شناخته شده می باشد؛ BIM پیشگامان فروشگاه هایی از این دست، در ترکیه می باشد.

فعالیت تجارتی

در سال 1995 شرکتBIM A.Ş.  با 21 فروشگاه، فعالیت خود را آغاز نمود و تا پایان سال 2015 تعداد آنها را به 4972 فروشگاه در ترکیه رساند که باعث شد عنوان فروشگاه پیشگام در خرده فروشی مواد غذایی در کشور را بدست آورد. مجموعه BIM هیچگونه نمایندگی به هیچ فروشگاهی را نداده و تمامی آنها مستقیما توسط خود شرکت اداره و کنترل می شوند.

فرصت سرمایه گذاری استثنایی در ازمیر (BIM Market)!

با توجه به محبوبیت فروشگاه های زنجیره ای بیم مارکت (BIM Market – BİM Birleşik Mağazalar)، در ترکیه و نزد مردم این کشور، یک فرصت استثنایی سرمایه گذاری برای علاقه مندان در این حوزه بوجود آمده است.

از این رو، مغازه ای به متراژ 160 مترمربع + 100 متر مربع انباری ( مجموعا 260 متر مربع ) واقع در مرکز برونوای ازمیر که از سال 2016 به مدت 15 سال جهت فعالیت یکی از شعبات فروشگاه های زنجیره ای بیم مارکت اجاره داده شده بود، پس از 3 سال فعالیت قصد واگذاری مالکیت فروشگاه و اجاره محل را در همین حوزه به سرمایه گذار دیگری دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید

ایران

507 10 910 021

داخلی 103

ترکیه (تماس از طریق واتساپ)

اجاره ماهانه این ملک 9,000 لیر می باشد که سالانه 10% نیز به اجاره آن افزوده خواهد شد. با توجه به اندازه این فروشگاه، محبوبیت برند BIM Market، علاقه مردم به خرید از چنین مراکزی و همچنین پردرآمد بودن آنها، این موضوع می تواند یک فرصت کم نظیر جهت سرمایه گذاری در کشور ترکیه و شهر صنعتی-تجاری-توریستی-دانشجویی ازمیر و منطقه خوشنام برونوا باشد.

لازم به ذکر است، شما می توانید با استفاده از این موقعیت مناسب سرمایه گذاری، امتیاز شهروندی کشور ترکیه را نیز بدست بیاورید!

ویژگی ها:

 • 160 متر مربع متراژ + 100 متر انباری ، مجموعا 260 متر
 • اجاره ملک 9,000 لیر (با افزایش 10 درصدی در هر سال)
 • برندی محبوب نزد مردم و معتبر در بازار
 • در منطقه خوشنام برونوا-ازمیر
 • سود تضمینی
 • دریافت شهروندی کشور ترکیه

درخواست تماس سریع با کارشناسان

لطفا جهت تماس سریع کارشناسان ما با شما برای مشاوره و آگاهی از فرصت سرمایه گذاری در فروشگاه BIM ازمیر ترکیه، فرم زیر را تکمیل نمایید.

دریافت مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب فارسی زبان

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  0090-543-413-1173

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com