دریافت پاسپورت ترکیه با خرید خانه به ارزش 250 هزار دلار

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید خانه به ارزش 250 هزار دلار

فرصتی استثنایی جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در سومین شهر بزرگ کشور ترکیه «ازمیر»، برای علاقمندان به شروع یک زندگی جدید فراهم آمده است. فرصتی استثنایی که از طریق آن می توانید پاسپورت کشور ترکیه را به راحت ترین و مطمئن ترین شیوه برای خود و خوانواده یتان، کسب کنید.

خرید خانه ای به ارزش حداقل 250 هزار دلار در یکی از پروژه های مسکونی زیبا و مدرن «کارشی یاکا گرین» و «باغ زیتون» شهر ازمیر و کسب شهروندی و اقامت طی 55 روز، تخصص کارشناسان مجرب و وکلای متخصص مجموعه ایپک اویز می باشد که در کلیه مراحل همراه شما خواهند بود.

ما با ارائه مشاوره و خدمات 24 ساعته، در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره در خصوص: خرید ملک در کشور ترکیه، دریافت پاسپورت، اخذ مجوزهای اقامت، راه اندازی کسب و کار و…، می باشیم.

فرم درخواست اطلاعات بیشتر

با پرکردن فرم زیر کارشناسان فارسی زبان ما با شما تماس خواهند گرفت.

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  0090-543-413-1173

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com