شاهکاری در قلب شهر زیبای ازمیر

پروژه مسکونی جنگل طلایی

ALTIN ORMAN

طراحی شده توسط

شرکت HOK آمریکا

زمان تحویل
2020آگوست
مساحت کل پروژه جنگل‎طلایی
38000متر مربع

بررسی کلی پروژه

بهترین بخش زندگیمان پناه بردن به طبیعت سرسبز، نفس کشیدن در آبی بیکران آن و یافتن آرامش است. برای این که همه این رنگ های زیبا را یکجا ببینید و حضور در آرامش را حس کنید، در بهترین منطقه ازمیر شاهکاری ساخته ایم که با جنگل اختصاصی اش در هر نفس، ابدیت را تجربه خواهید کرد. ما این مکان را به نحوی طراحی کرده ایم که از هر بابت دسترسی به آن آسان باشد. پروژه آلتین اورمان با ضمانت گروه گوردیون؛ با تجربه ۳۶ ساله، برای برآوردن تمام خواسته ها و احساسات شما ساخته می شود.

ازمیر را می شناسید. همان شهری که در نگاه اول به آن دل داده اید. شهر فوق العاده ای که با آرامش خاصش، با فراهم کردن هر امکانی برای شور و شادی شما و شب و روزهای خارق العاده اش، شهری شگفت انگیز به شمار می رود. اگر خانه ای را در آسمان، با رؤیاهایتان ترسیم کنید و ما بخواهیم خوشبختی را برایتان به تصویر بکشیم، دقیقا همین قدر زیبا خواهد بود.

پروژه آلتین اورمان، بزرگترین پروژه احداث شده در منطقه بورنووآ واقع در حوزه آلتین داغ خواهد بود. این پروژه با ویژگی های مثال زدنی خود داخل شهر ازمیر، در توسعه و پیشرفت منطقه نقشی پیشگام ایفا خواهد کرد. همچنین با موقعیت نزدیکش به دسترسی ها، مراکز تجاری، بیمارستان و مرکز شهر توجه مشتریان عزیزی را که می خواهند خانه خریداری کنند به خود جلب کرده است.

 

 • طراحی شده توسط شرکت هوک آمریکا
 • ساخته شده توسط شرکت گوردیون
 • بزرگترین پروژه ساخته شده در منطقه بورنوآ

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید

ایران

تهران:  507 10 910 021

تبریز:  507 10 910 041

info@ipekeviz.com

ترکیه

kibris sehitler caddesi , no 22 , ic kapi no 11 alsancak / kordon /Izmir

info@ipekeviz.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید

پروژه های مسکونی ایپک اویز

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  021-910-10-507
  041-910-10-507

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com