سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی

ازمیر ترکیه

فرصتی بی نظیر جهت سرمایه گذاری در پنل های خورشیدی

انرژی خورشیدی

ازمیر با آب و هوای آفتابی در 300 روز سال و نیز بهره مندی از تابش بالا و 12 ساعته نور خورشید در فصل تابستان، با توجه به حمایت صنایع جانبی در این حوزه، سرمایه گذاری سودآوری را برای سرمایه گذارانش به همراه آورده است. سیستم پنل خورشیدی با قابلیت دریافت انرژی خورشید و تبدیل آن به الکتریسیته، روشی مناسب و بهینه جهت تولید برق برای انواع مصارف‌ تجاری و مسکونی می باشد.سرمایه گذاری در حوزه انرژی های تجدیدپذیری مانند: خورشید، باد و آب، از فرصت های بالقوه و پربازدهی هستند که در صورت وجود زیرساخت های لازم و نیز حمایت های موردنیاز، منافع بسیاری نه تنها برای دولت و مصرف کنندگان، که برای سرمایه گذاران خود نیز به همراه خواهد داشت.

معرفی شرکت مجری پروژه پنل های خورشیدی

شرکت سهامی خاص Energy YÖN سانترال No. 2 با تمرکز بر پروژه های PV (Photovoltaic System – سیستم فتوولتائیک/خورشیدی)، باد و بیوگاز، یکی از شرکت های پیشرو EPC (Engineering, Procurement & Construction – مهندسی، تهیه و ساخت)، ترکیه در زمینه: مشاوره، برنامه ریزی، مهندسی، اجرا، ساخت، راه اندازی، بهره برداری و نگهداری از انواع منابع انرژی تجدیدپذیر می باشد.

این شرکت با ارائه خدمات مشاوره و ساخت در حوزه پروژه های «انرژی های تجدیدپذیر» که شامل تهیه برنامه و نقشه مطابق با استانداردهای محلی و بین المللی می باشد، همواره به دنبال: بالابردن سطح ارتقاء خدمات، دانش فنی، فرصت های سرمایه گذاری سودآور و نیز توسعه فرهنگ استفاده از این دست منابع انرژی است؛ کلیه پروژه ها بصورت حرفه ای توسط متخصصین شرکت Yon Energy ارزیابی و راهکارای پویاتر و باکیفیت تری را جهت پیاده سازی، ارائه می دهند.

ارزش سرمایه گذاری در این پروژه

ارزش کل تجهیزات، زمین و مجوزها، مبلغی برابر با 1.220.000 دلار بوده که به 10 سهم 122.000 دلاری، تقسیم شده است.

درآمد سالانه نیز پس از کسر تمام هزینه ها از قبیل: پرسنل، نگهبانی، تعمیرات، بیمه، و مالیات، معادل 185.000 دلار و به ازای هر سهم (10% کل شرکت)، 18.500 دلار در سال می باشد.

 • مساحت 20.000 متر مربع
 • برق تولیدی 1mw (مگا وات)
 • موقعیت: شهر ازمیر
 • 25 سال گارانتی لوازم
 • پنل و اینورترهای آلمانی
 • قرار داد 10 ساله با دولت برای خرید انرژی برق با قیمت 13 سنت برای هر وات
 • امکان سرمایه گذاری و بهره برداری سود به دلار
 • بازگشت 6 ساله سرمایه
 • معاف از مالیات

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فارسی زبان ما در ارتباط باشید

ایران

507 10 910 021

داخلی 103

ترکیه (تماس از طریق واتساپ)

ازمیر، یک منطقه سرمایه گذاری توسعه یافته

با توجه به موقعیت جعرافیایی و آب و هوایی ازمیر در غرب ترکیه که یک منطقه گرم و معتدل به حساب می آید، دارای موقعیت و فرصت های زیادی جهت سرمایه گذاری و بهره برداری در حوزه های مختلف تجاری و صنعتی می باشد. نزدیکی به کشورهای اروپایی، وجود بنادر و آبراه های تجاری، بهره مندی از انواع راه های ارتباطی زمینی و هوایی با نقاط مختلف، دفاتر شرکت های متعدد بین المللی، رشد بالای اقتصادی، حمایت های دولتی موثر، مشارکت انواع شرکت های خصوصی داخلی و خارجی در پروژه های مختلف و …، ازمیر را به مکانی مطمئن و سودآور جهت سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

ویژگی تابش آفتاب در ازمیر، توجیهی برای سرمایه گذاری

براساس آنچه در نقشه زیر به نمایش درآمده و نیز میزان تابش کلی نور خورشید در ازمیر، این شهر دارای پتانسیل بالایی در حوزه انرژی خورشیدی می باشد که برابر با 4000 مگاوات است. بر این اساس، تابش منطقه ای آفتاب در ازمیر kW/m2 18000 و میانگین تابش kW/m2 1550 محاسبه شده است

درخواست تماس سریع با کارشناسان

لطفا جهت تماس سریع کارشناسان ما با شما برای مشاوره و آگاهی از فرصت سرمایه گذاری در انرژی پنل های خورشیدی در ازمیر ترکیه، فرم زیر را تکمیل نمایید.

دریافت مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب فارسی زبان

Switch The Language

  ایپک اِویز (IPEK EVIZ) یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ “ایپک یولی آراز” ؛ یک شرکت مشاور و کارگزار حرفه ای املاک در ازمیر ترکیه است که از سال ۲۰۱۳ شروع به فعالیت کرده است.

  ایپک اِویز بصورت بین‌المللی با استفاده از یک شبکه قوی از مشاوران و عوامل املاک و مستغلات با تجربه و قابل اعتماد کار می‌کند و بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری را به ایرانیان و خارجیان ارائه می‌دهد.

  تلفن

  0090-543-413-1173

  ایمیل

  info@Ipekeviz.com